Obavijesti o upisima i početku studija

Studentska tribina za brucoše - 11. i 13. listopada 2010.

07.10.2010. | Damir Šljivac PromovirajIspis

Pozivaju se svi studenti upisani u 1. godinu studija u akademskoj 2010./2011. na studentsku tribinu: Bolonjski proces i studiranje na ETF-u, u velikoj dvorani (2-31), K. Trpimira 2b: Preddiplomski studiji: ponedjeljak, 11.10.2010. u 13,00 sati Stručni studij: srijeda, 13.10.2010. u 15,00 sati Na studentskoj tribini predstavit ćemo Vam Vaše studije, bolonjski proces, prava i obveze, kriterije praćenja rada i ocjenjivanja studenata, elektroničko učenje, elektronički identitet i x-ice, helpdesk i dr. Pomoćnik dekana za nastavu Doc.dr.sc. Kruno Miličević Prodekan za nastavu Prof.dr.sc. Damir Šljivac Nakon predstavljanja otvorit ćemo i raspravu, pa ćete moći postaviti bilo koje pitanje koje se tiče Vašeg studiranja na Elektrotehničkom fakultetu.

Na tribine se pozivaju i izvanredni studenti, u bilo kojem od ponuđenih termina, a osobito na onaj od 15,00 sati (slobodno dođite kad stignete nakon posla), a ukoliko im ne odgovaraju, molim da se jave mailom prodekanu za nastavu.