Obavijesti iz kolegija

Termini pismenih ispita za kolegij Teorija polja i valova

03.02.2014. | mbarukcicPromovirajIspis

Za studente prethodnih generacija diplomskog studija elektrotehnike smjera Telekomunikacije

Poštovane kolege studenti u rasporedu pismenih ispita dan je jedan termin za kolegij naziva Teroija polja i valova. Ovaj kolegij se od ove akademske godine izvodi na smjeru Elektroenergetika dok je na smjeru Telekomunikacija ovaj kolegij preimenovan u Elektromagnetska polja i valovi. Kako pismeni ispit iz novog i starog kolegija na smjeru Telekomunikacije održava doc.dr.sc.V.Mandrić molim studente prethodnih generacija smjera Telekomunikacije da ubuduće na pismeni ispit dolaze u terminu pismenih ispita kolegija Elektromagnetska polja i valovi a ne u terminu kolegija Teorija polja i valova jer će tada pismeni ispit pisati studenti sa smjere Elektroenergetika.

doc.dr.sc.M.Barukčić