Obavijesti iz kolegija

Indeksi iz kolegija Tjelesna kultura i pravo na potpis

27.09.2011. | Maja Vidaković PromovirajIspis

Obaviještavaju se studenti da mogu podići indekse koje su ostavili na potpis kod višeg predavača Željka Širića. Napominjemo da su potpis dobili samo studenti koji su na to imali pravo. Željko Širić, prof. Pravo na potpis:

Minimalan broj dolazaka na nastavu tjelesne kulture je prema obavijesti nastavnika u akademskoj 2010./2011. iznosio 14. Iznimno, u dogovoru s nastavnicima, svi studenti koji su sudjelovali tijekom godine na najmanje 9 aktivnosti ove godine mogu dobiti potpis, dok se od akademske 2011./2012. izostanak bez opravdanih razloga neće tolerirati, osobito imajući u vidu činjenicu da tjelesna kultura nosi 1 ECTS u svakom semestru.

Studenti s manje od 9 dolazaka ukoliko žele ostvariti pravo na potpis mogu u studentsku službu prema studiju (Računarstvo i Informatika u Kampus) predati zamolbu s obrazloženjem razloga izostanka s nastave tjelesne kulture,odnosno opravdanjem izostanka.

Učitaj prijašnjih 100 objava