Događanja i pozivi

"Pro-Student 2016" - Projekt za studente (izrada maketa)

22.04.2016. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Studenti (redoviti i izvanredni svih studija ETFOS-a),

imate ideju/volju za izradu makete/uređaja iz područja elektrotehnike i/ili računarstva, ili ste možda već nešto slično radili u okviru seminarskog/završnog/diplomskog rada (ili u "privatnom aranžmanu")?

Onda je ovo prava prilika za vas da osvojite 2.000 kn nagrade.

Za izradu makete/uređaja na raspolaganju Vam može biti do 8.000 kn.

Što je potrebno napraviti?

1. Popunite prijavni obrazac (u privitku obavijesti)

2. Popunite troškovnik (u privitku obavijesti) - nije komplicirano, jer cijene koje se navode u troškovniku su okvirne, nije ih pri prijavi potrebno temeljiti na ponudama.

3. Nacrtajte skicu vanjskog izgleda s upisanim dimenzijama - ne treba biti na razini tehničkog crteža ili dokumentacije, nego baš kao što se i kaže: najobičnija "skica"

4. Nacrtajte blokovsku shemu makete - blokovi trebaju prikazati samo osnovne funkcionalne cjeline, tj. nije potrebno prikazivati detaljne sheme spoja

i sve to predajte najkasnije 13.06.2016. godine do 14 sati u ured prodekana (prostorija 1-34, 1. kat), u zatvorenoj omotnici.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na mrežnim stranicama ETFOS-a dana 27.6.2016. godine.

Krajnji rok za provedbu projekta zaključno s dostavom potpune tehničke dokumentacije i predajom izrađene makete jest 31. listopada 2016. godine, pa svakako imate dovoljno vremena za realizaciju.

Zainteresirani ste?

Sve ostale detalje možete pronaći u Pozivu za prijavu (u privitku obavijesti).