Događanja i pozivi

Kreće četvrto izdanje Software StartUp Academy!

27.10.2015. | Dario Došen PromovirajIspis

Microsoft Hrvatska četvrtu godinu zaredom organizira projekt Software StartUp Academy – besplatnu edukaciju namijenjenu studentima, srednjoškolcima, zaposlenima i nezaposlenima, tj. svima koji bi voljeli naučiti nešto novo o razvoju softvera te osmisliti i razvijati vlastite poslovne ideje.

Kao i protekle tri godine, osječka Software StartUp Akademija provodi se u suradnji s udrugom Osijek Software City čiji će predstavnici organizirati i održati većinu predavanja i radionica te aktivno dijeliti svoja znanja i savjete s polaznicima tijekom trajanja Akademije.

Osječku Software StartUp Akademiju i ove godine podupiru Ekonomski fakultet u Osijeku, Elektrotehnički fakultet u Osijeku, Savjet mladih Grada Osijeka i Poduzetnički inkubator BIOS.

Službeno predstavljanje projekta, sadržaja svih radionica i mentora koji će biti na raspolaganju svim polaznicima bit će održano 29. listopada 2015. godine na Elektrotehničkom fakultetu u Osijeku u dvorani 2-31 (2.kat), s početkom u 18:30 sati, te Vas ovim putem pozivamo da nam se pridružite! Više informacija o samom događaju možete pogledati na http://on.fb.me/1Kz7uxB .

Ovogodišnje izdanje Akademije počinje otvaranjem prijava za sve zainteresirane putem Microsoftove web stranice koje su otvorene do 1. prosinca 2015. godine. Krajnji rok za predaju finalne dokumentacije Microsoftu je 3. travnja 2016. godine, a objava finalista za WinDays  konferenciju 10.travnja.

Imaš ideju za vrhunski startup, a smatraš da nemaš dovoljno tehničkog znanja za izradu potpuno funkcionalnog rješenja? Imaš dovoljno tehničkog znanja, odličnu ideju, ali ne znaš kako prezentirati svoj projekt potencijalnim investitorima? Posjeduješ sve navedene vještine, znaš da ne možeš samostalno izraditi projekt, nedostaje ti tim? Prijavi se na Software StartUp Academy, poslušaj predavanja i savjete naših iskusnih predavača, mentora i partnera, upoznaj se s ostalim sudionicima, stekni vještine koje ti nedostaju i dokaži svima da je baš tvoja ideja najbolja!

Sve informacije o SSA, kao i formu za prijavu možete pronaći na startup.msacademic.hr.