Događanja i pozivi

Studentska tribina

08.07.2015. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Pozivaju se svi zainteresirani studenti na tribinu u srijedu, 15. srpnja, s početkom u 12:00 u dvorani 2-31, koju će voditi prodekan za nastavu i studente izv.prof.dr.sc. Kruno Miličević u vezi niza tema, kao što su:

- rezultati anketa o službama i predmetima zimskog semestra (koji su rezultati anketa i što će se u vezi toga poduzeti)

- značajne izmjene studijskog programa stručnog studija (ključne za one koji po prvi put upisuju 2. godinu u 2015./2016., i za one koji će biti ponavljači 1. ili 2. godine u 2015./2016.)

- još značajnije izmjene studijskog programa diplomskih studija (ključne za one koji po prvi put upisuju 1. godinu u 2015./2016., i za one koji će biti ponavljači 1. godine u 2015./2016.)

- anketa o predmetima ljetnog semestra koja je upravo u tijeku

- novi sveučilišni Pravilnik o studijima i studiranju

- što god vas još zanima u vezi nastave i studiranja... (nije obavezna, ali dobro bi došla najava pitanja putem mejla na adresu prodekan.nastava@etfos.hr)

Unaprijed zahvaljujem na dolasku,