Događanja i pozivi

Proljetni party ETFOS-a

10.04.2015. | bopacakPromovirajIspis

Poštovane kolegice i kolege,
sad već i tradicionalno pripremili smo Vam Proljetni party ETFOS-a, koji će se održati u srijedu 15. travnja u Q clubu s početkom u 22 sata. Za odličnu atmosferu pobrinut će se i ovaj put, kao i na najboljoj brucošijadi u gradu, TS Posegana.

Organizirali smo za Vas i veeeliku tombolu, koja je podijeljena u dva dijela. Prvi dio za sve one koji su pristupili studentskoj anketi o predmetima i službama, a drugi za sve pristune na party-u. U nagradnom fondu se može pronaći za svakoga ponešto, tako da Vam svima želimo puno sreće prilikom izvačenja. :)
Uz tombolu, osigurali smo Vam i akcijske cijene pića.
Više detalja možete pronaći na samom eventu partya: https://www.facebook.com/events/1635155810031152/

Ovim putem se zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u ispunjavanju studentske ankete o predmetima i službama, jer ste samim tim zasigurno doprinjeli povećanju kvalitete istih.

Proljetni party ETFOS-a čeka baš na Vas, vidimo se!

Učitaj prijašnjih 100 objava