Događanja i pozivi

ELEKTRIJADA 2015. - ONLINE PRIJAVE ZA STUDENTE

06.03.2015. | bopacakPromovirajIspis

Elektrijada je međunarodno natjecanje studenata elektrotehničkih fakulteta na kojem se već 55. godinu uspješno natječu studenti iz ovog dijela Europe te je ona ujedno i najveći godišnji skup studenata elektrotehnike u Europi.

Program Elektrijade čine natjecanja u znanju i sportu. Studenti se natječu pojedinačno i ekipno za što bolji ukupni plasman svojih fakulteta. Svrha Elektrijade je populariziranje svih sfera aktivnog studentskog života, omogućavanje studentima razmjene iskustava te provođenje aktivnosti u atmosferi zdrave konkurencije i prijateljstva.

ETFOS je prošle godine na Balatonu (Mađarska), nakon kraće stanke ponovno postao sudionikom Elektrijade. Iskreno se nadamo da ćemo angažmanom svih naših studenata postići kontinuiranu zastupljenost na svim nadolazećim Elektrijadama.

Elektrijada se ove godine održava u Bečićima, Crna Gora od 19.-24. svibnja.

PRIJAVITI se možete putem online obrasca:

PRIJAVE za Elektrijadu u svim kategorijama otvorene su do 18. ožujka 2015. godine u 12 sati.

Pratite nas na našoj FB stranici, putem koje ćemo neke od vas i nagraditi. Više informacija uskoro :)

Vaš Studentski zbor