Događanja i pozivi

ELEKTRIJADA 2015. - info sastanak sa studentima

01.03.2015. | bopacakPromovirajIspis

Poštovane kolegice i kolege,
kao što ste već upoznati ovogodišnja Elektrijada se održava u Bečićima (Crna Gora) u periodu od 19.-24. svibnja 2015. godine. Za odlazak na Elektrijadu mogu se prijaviti svi zainteresirani studenti Elektrotehničkog fakulteta Osijek, u postojećim kategorijama: natjecanje u znanju, natjecanje u sportu te kategorija navijača.

S obzirom da smo nakon objave o odlasku na ovogodišnju Elektrijadu i održanog uvodnog info sastanka sa svim zainteresiranim studentima dobili jako velik broj vaših upita o istom, ovim putem vas pozivamo na još jedan već najavljeni info sastanak u vezi Elektrijade.

Sastanak će se održati u utorak 3. ožujka 2015. godine s početkom u 16,45h u prostoriji 2-14 (Trpimirova). Pozivamo sve zainteresirane studente za odlazak i sudjelovanje na ovogodišnjoj Elektrijadi, da se odazovu pozivu i prisustvuju sastanku gdje će pravovremeno moći dobiti sve potrebne informacije pred same prijave na istu.

Vaš Studentski zbor

Učitaj prijašnjih 100 objava