Pregled svih obavijesti

Ekonomska i energetska učinkovitost pametnog upravljanja javnom rasvjetom

29.01.2021. | ET projekt d.o.o.PromovirajIspis

Više informacija na: https://stup.ferit.hr/2021/01/29/ekonomska-i-energetska-ucinkovitost-pametnog-upravljanja-javnom-rasvjetom/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ekonomska-i-energetska-ucinkovitost-pametnog-upravljanja-javnom-rasvjetom

(Tema je namijenjena studentima i studenticama diplomskog, preddiplomskog studija i stručnog studija)

Zadatak rada je analizirati tehnički i ekonomski aspekt primjene novih rješenja javne rasvjete. Napraviti usporedbu s tradicionalnim izvedbama u smislu energetske učinkovitosti te dugoročno održivim financijskim uštedama. Na primjeru iz prakse izraditi troškovnik ugradnje jednog rješenja, te opisati tehničku izvedbu.

Mentorica: Prof.dr.sc. Dominika Crnjac Milić; Sumentori: Ivica Čabraja, mag.ing.el. (ET projekt

d.o.o. za projektiranje i nadzor) i  Zorislav Kraus dipl.ing., viši predavač (FERIT Osijek)