Pregled svih obavijesti

Rasvijetljenost pješačkih prijelaza i svjetlosna signalizacija s tehničkog i ekonomskog aspekta

29.01.2021. | ET projekt d.o.o.PromovirajIspis

Više informacija na: https://stup.ferit.hr/2021/01/29/rasvijetljenost-pjesackih-prijelaza-i-svjetlosna-signalizacija-s-tehnickog-i-ekonomskog-aspekta/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rasvijetljenost-pjesackih-prijelaza-i-svjetlosna-signalizacija-s-tehnickog-i-ekonomskog-aspekta

(Tema je namijenjena studentima i studenticama diplomskog, preddiplomskog studija i stručnog studija)

Sve intenzivniji promet i složenija prometna infrastruktura utječu na potrebu za novim rješenjima vezanim za sigurnost u prometu. Zadatak ovog rada je istražiti, analizirati i opisati tehnička rješenja rasvijetljenosti i signalizacije pješačkih prijelaza. Ukazati na moguće financijske uštede koje se postižu implementacijom „pametnih“ rješenja. Za jedno takvo rješenje potrebno je opisati tehničku izvedbu i izraditi troškovnik ugradnje.

Mentorica: Prof.dr.sc. Dominika Crnjac Milić; Sumentori: Ivica Čabraja, mag.ing.el. (ET projekt

d.o.o. za projektiranje i nadzor) i  Zorislav Kraus dipl.ing., viši predavač (FERIT Osijek)