Pregled svih obavijesti

"Procjena utjecaja COVID-19 pandemije na mentalno zdravlje studenata"

08.12.2020. | Ana Šokčević PromovirajIspis

Dragi studenti i studentice,

U tijeku je međunarodno istraživanje "Procjena utjecaja COVID-19 pandemije na mentalno zdravlje studenata" u koje su uključene države iz cijelog svijeta.

Prema procjenama stručnjaka, aktualna pandemija mogla bi ostaviti posljedice na mentalno zdravlje, stoga bi nam Vaše sudjelovanje u istraživanju dalo vrijedan doprinos boljem razumijevanju aktualnog psihičkog funkcioniranja i budućem kvalitetnijem tretmanu posljedica epidemije i okolnosti vezanih uz epidemiju na mentalno zdravlje studenata u Hrvatskoj.

Pozivamo Vas da se priključite istraživanju ispunjavanjem anonimnog upitnika kojem je moguće pristupiti putem sljedeće poveznice https://forms.gle/cVQTiETcdKHJDU9J8 te na taj način doprinesete uspješnijoj borbi s pandemijom sa psihijatrijskog i psihološkog aspekta.

Mislite na svoje mentalno zdravlje !

Učitaj prijašnjih 100 objava