Pregled svih obavijesti

85. sjednica Odbora za završne i diplomske ispite

19.02.2020. | Zdravko Krpić PromovirajIspis

85. sjednica Odbora za završne i diplomske ispite održat će se 26. veljače 2020. Termin ispita za koji studenti trebaju prijaviti diplomski/završni rad (u ISVU-u i potvrditi ga u MAK-u) je 24. veljače 2020.

Za završni rad na preddiplomskom stručnom studiju i diplomski rad do datuma termina ispita treba biti odrađena procedura u MAK-u sve do koraka [5/9], a do termina sjednice Odbora sve do koraka [6/9] (odabrano povjerenstvo za obranu) inače se rad studenta ne može razmatrati na navedenoj sjednici Odbora.

Za završni rad na preddiplomskom sveučilišnom studiju do datuma termina ispita treba biti odrađena procedura u MAK-u sve do koraka [5/9], a do termina sjednice Odbora sve do koraka [8/9] (ocjenjivač ocijenio rad) inače se rad studenta ne može razmatrati na navedenoj sjednici Odbora.

Obrane završnih i diplomskih radova potvrđenih na 85. sjednici odbora potrebno je organizirati i održati zaključno s datumom 6. ožujka 2020.