Pregled svih obavijesti

Erasmus Cafe - Erasmus Student Network te poziva na neformalno predavanje o studentskoj razmjeni Erasmus+!!!

17.02.2020. | Centar za razvoj karijera FERITPromovirajIspis

Više informacija na: https://stup.ferit.hr/2020/02/17/erasmus-cafe-erasmus-student-network-te-poziva-na-neformalno-predavanje-o-studentskoj-razmjeni-erasmus/

Kratka ili duga, sa šlagom ili mlijekom, ispijanje satima ili "to go" - tvoja kava može biti kakva god poželiš, a također i Erasmus+ razmjena ?

Studentska udruga Erasmus Student Network (ESN) Osijek u srijedu 19. veljače 2020. organizira neformalno predavanje o studentskoj razmjeni Erasmus+ u Caffe baru Peppermint pod nazivom „Erasmus Cafe”.

Stoga, ukoliko razmišljaš o odlasku na studentsku razmjenu ili te samo zanimaju odgovori na pitanja poput „Hoću li zbog razmjene morati ponavljati godinu?” i „Koliko dobro moram znati engleski za odlazak na razmjenu?”, svratite na kavu!

Naruči ovaj napitak u svojoj omiljenoj verziji i pitaj nas što god te zanima o Erasmus + razmjeni i trenutnom natječaju za financiranje Sveučilišta u Osijeku?

Čekamo vas 19.2. u 19 sati u Caffe Bar Peppermint!!!