Datum objave: 16.12.2019. | Objavi(o)/la: VESKI d.o.o.

Više informacija na: https://stup.ferit.hr/2019/12/16/trazimo-elektrostrojara-za-rad-na-analitici-rotacijskih-strojeva-placena-studentska-praksa/

Želiš primijeniti naučeno znanje iz elektrotehnike u praksi?

VESKi d.o.o. nudi ti priliku da produbiš znanje o rotacijskim strojevima i stekneš vrijedno iskustvo putem plaćene prakse. Bavimo se dijagnostikom, mjerenjem vibracija, analize signala, dizajniranjem i implementiranjem rješenja za nadzor strojeva u elektro-energetskim postrojenjima.

Naša prednost jest što smo razvili softverski alat - CoDiS, modularno rješenje koje može istovremeno obrađivati više izvora signala i tako brinuti o cjelokupnom stanju rotacijskog stroja, te prosljeđivati podatke o stanju stroja u kontrolnu sobu. CoDiS trenutno štiti preko 50 energetskih postrojenja u Hrvatskoj i svijetu, a više od 15 godina partner smo renomirane tvrtke National Instruments, globalnog lidera u automatiziranim ispitnim i mjernim sustavima.

Koje mogućnosti nudimo studentu na plaćenoj praksi:

• projektiranje sustava monitoringa i nadzora
  • prikupljanje i analiziranje prikupljenih podataka o stanju stroja
  • razvijanje, programiranje i testiranje programskih modula unutar monitoring sustava CoDiS. Moduli se razvijaju pomoću razvojnih alata LabVIEW i MySQL.

Koga tražimo:

• Poželjno student/ica završnih godina
  • Poželjna mogućnost svakodnevnog rada, ali prilagodit ćemo se tvojim studentskim obvezama
  • Poznavanje SEE Electrical ili EPLAN ili AutoCAD
  • Poželjno poznavanje LabVIEW programa
  • Poželjno poznavanje rada s MySQL
  • Spremnost na timski rad

Što dobivaš:

• Mogućnost projektiranja i razvoja sustava monitoringa i nadzora
  • Mogućnost razvoja novih funkcionalnosti sustava - testirati i razvijati alate za izradu web-aplikacije i pristup CoDiS podacima unutar MySQL baze.
  • Mogućnost ispitivanja mjerne opreme koje štite energetska postrojenja.
  • Mogućnost rada u skladu sa studentskim obvezama
  • Mogućnost suradnje s vodećim regionalnim stručnjacima na području mjerenja vibracija.
  • Plaćenu praksu u opuštenoj atmosferi, u teamu koji okuplja mlađe ljude

Kako se prijaviti?

Javi nam se s CV-om na info@veski.hr uz naznaku u naslovu/subjectu "Tražimo elektrostrojara za rad na analitici rotacijskih strojeva (plaćena studentska praksa)"