Megatrend poslovna rješenja traže Node.js developer (m/ž)

Datum objave: 28.03.2019. | Objavi(o)/la: MEGATREND POSLOVNA RJEŠENJA d.o.o.

Više informacija na: http://stup.ferit.hr/2019/03/28/megatrend-poslovna-rjesenja-zaposljavaju-node-js-developer-m-z/

Megatrend poslovna rješenja razvijaju analitička rješenja za renomirane korporativne klijente u području bankarstva, hotelijerstva i trgovine s naglaskom na projekte podrške poslovnom odlučivanju, napredne analitike, Big Data, strojnog učenja (machine learning) i umjetne inteligencije (AI-a). Mi pomažemo svojim klijentima da bolje upravljaju svojim poslovanjem!

Izuzetno su nam važna ulaganja u tehnologiju i partnerski odnos s klijentima, a posebno važno mjesto u našem radu ima:

• Ulaganje u profesionalni napredak zaposlenika
  • Održavanje zdrave ravnoteže između poslovnog i privatnog života
  • Neprekidno unapređivanje razine poslovanja

Rastemo, stvaramo nova rješenja i trebamo pojačanje!

Ako se vidiš u ovakvom radnom okruženju ne traži dalje, nego se javi za

Node.js developer (m/ž)

Tražimo nove članove tima, koji će se pridružiti radu s iskusnim projektnim timovima na projektima razvoja aplikacija u Node.js programskom jeziku. Posao uključuje:

• dizajn i razvoj softvera
  • testiranje i implementacija softvera
  • optimizacija s ciljem povećanja brzine i skalabilnosti
  • integraciju s rješenjima za skladištenje podataka
  • rad s najmodernijim alatima i tehnologijama
  • komunikaciju s korisnicima i razumijevanje njihovih potreba
  • suradnju s drugim članovima tima u kreiranju najboljih rješenja za klijenta

Tražimo nekog tko je već dobro upoznat s ovom vrstom posla, radio je najmanje jednu godinu u Node.js okruženju i želi svoje znanje i iskustvo udružiti s nama, i dalje rasti!

Potrebne vještine:

• VSS/diplomski studij
  • Dobro poznavanje relacijskih baza podataka (prednost PostgreSQL)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Temeljitost, pouzdanost, samostalnost u obavljanju zadataka, uz sklonost timskom radu
  • Spremnost na kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Dobre komunikacijske i prezentacijske vještine

Nudimo ti:

• Atraktivna primanja i bonuse
  • Rad na zanimljivim projektima za domaće i inozemno tržište
  • Sudjelovanje u svima fazama projekta
  • Usmjerenost na kvalitetu
  • Fokus na poštovanje prema zaposlenicima
  • Stalne prilike za napredovanjem i edukacijama
  • Pozitivnu i poticajnu kulturu tvrtke
  • Dovoljno vremena za obitelj, prijatelje i hobije

Prepoznaješ se u ovom opisu? Prijavi se što prije na posao@megatrend.com i vidimo se na razgovoru!

Megatrend poslovna rješenja posjeduje Certifikat bonitetne izvrsnosti AAA, koji je jedan od najvažnijih europskih standarda kojima se definira kvaliteta poslovanja te je međunarodno priznata oznaka poslovne izvrsnosti tvrtke te smješta MPR u 5% najuspješnijih poduzeća u Hrvatskoj.

Megatrend poslovna rješenja je i ponosni dobitnik priznanja "Poslodavac prijatelj obitelji" i "Mamforce" koji pokazuju kontinuiranu predanost zaposlenicima.