Raspored nastave i ispita

8. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij elektrotehnike -> 1. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina PI1. godina RI2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike I
T1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I --> P103
08:00 - 09:30
VARGA TONI
T1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
14641

Inženjerska grafika i dokumentiranje
T3-27 (6/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje --> P105
08:00 - 09:30
STURKO OKSANA
T3-27 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV1/24
Dodaj u google kalendar
14758

Osnove elektrotehnike I
T1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I --> P103
09:45 - 11:15
VARGA TONI
T1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
14639

Inženjerska grafika i dokumentiranje
T3-27 (6/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje --> P105
09:45 - 11:15
STURKO OKSANA
T3-27 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV2/24
Dodaj u google kalendar
14759

Osnove elektrotehnike I
T1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I --> P103
11:30 - 13:00
VARGA TONI
T1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
14640

Inženjerska grafika i dokumentiranje
T3-27 (6/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje --> P105
11:30 - 13:00
STURKO OKSANA
T3-27 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV3/24
Dodaj u google kalendar
14760

Osnove elektrotehnike I
T1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I --> P103
13:15 - 14:45
PRIMORAC MARIO
T1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV9/16
Dodaj u google kalendar
14656

Inženjerska grafika i dokumentiranje
T3-27 (6/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje --> P105
13:15 - 14:45
STURKO OKSANA
T3-27 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV4/24
Dodaj u google kalendar
14761

Osnove elektrotehnike I
T1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I --> P103
15:00 - 16:30
PRIMORAC MARIO
T1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/16
Dodaj u google kalendar
14651

Inženjerska grafika i dokumentiranje
T3-27 (6/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje --> P105
15:00 - 16:30
STURKO OKSANA
T3-27 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV5/24
Dodaj u google kalendar
14762

Osnove elektrotehnike I
T1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I --> P103
16:45 - 18:15
PRIMORAC MARIO
T1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/16
Dodaj u google kalendar
14652

Inženjerska grafika i dokumentiranje
T3-27 (6/15)

KV - konstrukcijske vježbe
Inženjerska grafika i dokumentiranje --> P105
16:45 - 18:15
STURKO OKSANA
T3-27 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-KV6/24
Dodaj u google kalendar
14763

Osnove elektrotehnike I
T1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I --> P103
18:30 - 20:00
PRIMORAC MARIO
T1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/16
Dodaj u google kalendar
14653
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje I
K2-1 (10/15)

AV - auditorne vježbe
Programiranje I --> P106
08:00 - 09:30
BAJER DRAŽEN
K2-1 (10/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
14278

Osnove elektrotehnike I
T2-31 (16/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I --> P103
08:00 - 09:30
MIKLOŠEVIĆ KREŠIMIR
T2-31 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
14279

Programiranje I
T2-31 (10/15)

AV - auditorne vježbe
Programiranje I --> P106
09:45 - 11:15
BAJER DRAŽEN
T2-31 (10/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
14277

Osnove elektrotehnike I
K2-1 (16/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike I --> P103
09:45 - 11:15
ĆORLUKA VENCO
K2-1 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
14282

Programiranje I
T2-31 (20/30)

PR - predavanja
Programiranje I --> P106
11:30 - 14:30
BAUMGARTNER ALFONZO
T2-31 (20/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
14258
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematika I
T2-31
Kontrolna zadaća(16/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika I --> P102 Kontrolna zadaća
08:00 - 09:30
ŠTEKO ANJA
T2-31 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
14295

Matematika I
T2-31
Kontrolna zadaća(16/30)

AV - auditorne vježbe
Matematika I --> P102 Kontrolna zadaća
09:45 - 11:15
ŠTEKO ANJA
T2-31 (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
14296

Osnove elektrotehnike I
T2-31 (24/30)

PR - predavanja
Osnove elektrotehnike I --> P103
11:30 - 14:30
BARUKČIĆ MARINKO
T2-31 (24/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
14260

Tjelesna kultura I
Izvan zgrade (16/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I --> P107
17:15 - 18:45
KERŽE PETAR
Izvan zgrade (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-1
Dodaj u google kalendar
14497

Tjelesna kultura I
Izvan zgrade (16/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura I --> P107
17:15 - 18:45
KERŽE PETAR
Izvan zgrade (16/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-2
Dodaj u google kalendar
14498
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Fizika I
Virtualna učionica 2
Online nastava(32/45)

PR - predavanja
Fizika I --> PE104 Online nastava
08:00 - 11:00
SKENDER MARINA
Virtualna učionica 2 (32/45)


Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
14265

Programiranje I
Virtualna učionica 2
Online nastava(24/30)

PR - predavanja
Programiranje I --> P106 Online nastava
11:30 - 14:30
BAUMGARTNER ALFONZO
Virtualna učionica 2 (24/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
14258
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Linearna algebra
T2-31
Kontrolna zadaća(14/30)

AV - auditorne vježbe
Linearna algebra --> P101 Kontrolna zadaća
08:00 - 09:30
ŠTEKO ANJA
T2-31 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
14287

Linearna algebra
T2-31
Kontrolna zadaća(14/30)

AV - auditorne vježbe
Linearna algebra --> P101 Kontrolna zadaća
09:45 - 11:15
ŠTEKO ANJA
T2-31 (14/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
14288

Osnove elektrotehnike I
T1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I --> P103
13:30 - 15:00
PRIMORAC MARIO
T1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV7/16
Dodaj u google kalendar
14654

Osnove elektrotehnike I
T1-25 (6/15)

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike I --> P103
15:15 - 16:45
PRIMORAC MARIO
T1-25 (6/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV8/16
Dodaj u google kalendar
14655
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

Nastava koja se održava na FAZOS-u održavat će se u dvorani Aula Alta na 4. katu FAZOS-a ( Vladimira Preloga 1, 31000, Osijek KAMPUS). Nastavnici su dužni dočekati studente 10-ak minuta prije predavanja na ulasku zgradu fakulteta te ih uvesti u predavaonicu. Budući da će svi studenti potpisati izjavu o mjerenju tjelesne temperature prije dolaska na fakultet, neće biti potrebno mjeriti im temperaturu na ulasku u zgradu.

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.