Raspored nastave i ispita

15. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij elektrotehnike -> 1. g.JPGPrintPrijava

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na hrvatskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Sveučilišni diplomski studij Automobilsko računarstvo i komunikacije na engleskom jeziku
DA 1. godinaDA 2. godina

Stručni studij računarstva
1. godina2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Fizika II PE
2-31
KOLOKVIJ-laboratorijske vježbe(50/45)

PR - predavanja
Fizika II-> PE203 KOLOKVIJ-laboratorijske vježbe
15:00 - 16:30
SKENDER MARINA
2-31 (50/45)


Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
9944

Tjelesna kultura II PE-1
D-GV (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura II-> P206
17:15 - 18:45
KERŽE PETAR
D-GV (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-1
Dodaj u google kalendar
10013

Tjelesna kultura II PE-2
D-GV (28/30)

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura II-> P206
17:15 - 18:45
KERŽE PETAR
D-GV (28/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-2
Dodaj u google kalendar
10014
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Elektronika I PE-LV6/16
3-28
Nadoknada(14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Nadoknada
12:30 - 14:00
FILIPOVIĆ LUKA
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/16
Dodaj u google kalendar
10058

Elektronika I PE-LV2/16
3-28
Nadoknada(14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Nadoknada
12:30 - 14:00
VLAOVIĆ JELENA
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10090

Elektronika I PE-LV3/16
3-28
Nadoknada(14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Nadoknada
14:00 - 15:30
LIŠNJIĆ ANĐELKO
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
10127

Elektronika I PE-LV7/16
3-28
Nadoknada(14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Nadoknada
14:00 - 15:30
LIŠNJIĆ ANĐELKO
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV7/16
Dodaj u google kalendar
10131

Elektronika I PE-LV8/16
3-28
Nadoknada(14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Nadoknada
14:00 - 15:30
LIŠNJIĆ ANĐELKO
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV8/16
Dodaj u google kalendar
10132

Elektronika I PE-LV1/16
3-28
Nadoknada(14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Nadoknada
15:30 - 17:00
BILANDŽIJA DOMAGOJ
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
9995

Elektronika I PE-LV4/16
3-28
Nadoknada(14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Nadoknada
15:30 - 17:00
BILANDŽIJA DOMAGOJ
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/16
Dodaj u google kalendar
9998

Elektronika I PE-LV5/16
3-28
Nadoknada(14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Nadoknada
17:00 - 18:30
OPAČAK MILAN
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/16
Dodaj u google kalendar
10375

Elektronika I PE-LV9/16
3-28
Nadoknada(14/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Nadoknada
17:00 - 18:30
OPAČAK MILAN
3-28 (14/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV9/16
Dodaj u google kalendar
10379
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike II PE-AV1
2-31
Kontrolna zadaća(30/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike II-> P202 Kontrolna zadaća
08:00 - 09:30
JERKOVIĆ-ŠTIL VEDRANA
2-31 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
9959

Osnove elektrotehnike II PE-AV2
2-31
Kontrolna zadaća(30/30)

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike II-> P202 Kontrolna zadaća
09:45 - 11:15
BENŠIĆ TIN
2-31 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
9964
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Osnove elektrotehnike II PE
2-31
KOLOKVIJ-laboratorijske vježbe(50/45)

PR - predavanja
Osnove elektrotehnike II-> P202 KOLOKVIJ-laboratorijske vježbe
08:00 - 09:30
HEDERIĆ ŽELJKO
2-31 (50/45)
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar
9938
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje II PE-LV6/24
1-21 (30/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II-> P205
11:00 - 12:30
PEKO MARINA
1-21 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/24
Dodaj u google kalendar
10340

Programiranje II PE-LV3/24
1-21 (30/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II-> P205
12:30 - 14:00
PEKO MARINA
1-21 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/24
Dodaj u google kalendar
10337

Programiranje II PE-LV4/24
1-21 (30/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II-> P205
14:00 - 15:30
VDOVJAK KREŠIMIR
1-21 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/24
Dodaj u google kalendar
10020

Programiranje II PE-LV5/24
1-21 (30/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II-> P205
15:30 - 17:00
VDOVJAK KREŠIMIR
1-21 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/24
Dodaj u google kalendar
10021

Programiranje II PE-LV1/24
1-21 (30/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II-> P205
17:00 - 18:30
LIPTAK DARKO
1-21 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/24
Dodaj u google kalendar
10359

Programiranje II PE-LV2/24
1-21 (30/30)

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II-> P205
18:30 - 20:00
LIPTAK DARKO
1-21 (30/30)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/24
Dodaj u google kalendar
10360
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Elektronika I PE-LV3/16
1-21
Kolokvij (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Kolokvij
08:00 - 09:30
LIŠNJIĆ ANĐELKO
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar
10127

Elektronika I PE-LV7/16
1-21
Kolokvij (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Kolokvij
08:00 - 09:30
LIŠNJIĆ ANĐELKO
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV7/16
Dodaj u google kalendar
10131

Elektronika I PE-LV8/16
1-21
Kolokvij (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Kolokvij
08:00 - 09:30
LIŠNJIĆ ANĐELKO
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV8/16
Dodaj u google kalendar
10132

Elektronika I PE-LV1/16
1-21
Kolokvij (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Kolokvij
09:30 - 11:00
BILANDŽIJA DOMAGOJ
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar
9995

Elektronika I PE-LV4/16
1-21
Kolokvij (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Kolokvij
09:30 - 11:00
BILANDŽIJA DOMAGOJ
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/16
Dodaj u google kalendar
9998

Elektronika I PE-LV2/16
1-21
Kolokvij (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Kolokvij
09:30 - 11:00
VLAOVIĆ JELENA
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar
10090

Elektronika I PE-LV6/16
1-21
Kolokvij (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Kolokvij
11:00 - 12:30
FILIPOVIĆ LUKA
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/16
Dodaj u google kalendar
10058

Elektronika I PE-LV5/16
1-21
Kolokvij (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Kolokvij
11:00 - 12:30
OPAČAK MILAN
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/16
Dodaj u google kalendar
10375

Elektronika I PE-LV9/16
1-21
Kolokvij (16/15)

LV - laboratorijske vježbe
Elektronika I-> P204 Kolokvij
11:00 - 12:30
OPAČAK MILAN
1-21 (16/15)
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV9/16
Dodaj u google kalendar
10379

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.