Projekti europskog fonda za regionalni razvoj

Operativni program Konkurentnost i kohezija 2014.-2020. temeljni je programski dokument kojim se provodi kohezijska politika Europske unije i doprinosi cilju Ulaganje za rast i radna mjesta kroz poticanje ulaganja u infrastrukturne investicije (u područjima prometa, energetike, zaštite okoliša, ICT-a) i pružanje potpore razvoju poduzetništva i istraživačkih djelatnosti.

MINGO projekti na Fakultetu elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek

Razvoj integracijske platforme za pametne elektroenergetske mreže ( SEGIP)                                                                                Voditelj projekta: dr.sc. Denis Vranješ                                                                                                                                                                Trajanje projekta: 01.10.2018. - 01.10.2021.

Istraživanje u poduzeću Spačva d.d. u svrhu razvoja inovativnih masivnih vrata od slavonske hrastovine                                              Voditelj projekta: Prof. dr.sc. Dražen Slišković                                                                                                                                                     Trajanje projekta: 16.07.2018. - 16.07.2022.

Istraživanje beacona u svrhu izgradnje mreža kretanja- razvoja platforme za urbanu mobilnost                                                              Voditelj projekta: Prof. dr.sc. Goran Martinović                                                                                                                                                  Trajanje projekta: 01.06.2018. - 31.05.2020.

MZO projekti na Fakultetu elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek