IPA 4 - Jačanje položaja žena na tržištu rada

Obilazak Elektrotehničkog fakulteta Osijek

03.07.2014. | Jelena Vlaović PromovirajIspis

Dana 1. srpnja 2014. godine u 11:00 sati u dvorani 0-20 na Elektrotehničkom fakultetu Osijek u ulici Kneza Trpimira 2b održana je dodjela uvjerenja o uspješno završenim tehničkim radionicama  koje su održane u sklopu projekta „Jačanje položaja žena na tržištu rada' do 1. srpnja 2014. godine.  Nakon kratkog uvodnog programa i dodjele uvjerenja uslijedio je obilazak Elektrotehničkog  fakulteta Osijek. Obilazak fakulteta uključivao je obilazak laboratorija za fiziku, obilazak laboratorija za električne strojeve i pogone, obilazak fotonaponskog sustava na krovu Elektrotehničkog fakulteta Osijek i laboratorija za obnovljive izvore energije, obilazak labratorija za radiokomunikacije, prezentaciju quadricoptera, te obilazak Vijećnice i velike dvorane.