Novosti i događanja

Konferencija za medije i predstavljanje projekta „Primjena Hrvatskog kvalifikacijskog okvira za sveučilišne studijske programe u području elektrotehnike - HKO-ELE“

30.08.2019. | Ana Šokčević PromovirajIspis

Poštovani,

pozivamo sve zainteresirane na konferenciju za medije i predstavljanje projekta „Primjena Hrvatskog kvalifikacijskog okvira za sveučilišne studijske programe u području elektrotehnike - HKO-ELE“, koja će se održati  3. rujna 2019. godine (utorak) u 11:00 sati, u Vijećnici Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek, Kneza Trpimira 2B, Osijek.

Projekt je odobren u sklopu poziva „Provedba HKO-a na razini visokog obrazovanja" i financira se iz Europskog socijalnog fonda (ESF).

Cilj projekta je definirati standarde zanimanja i standarde kvalifikacija sveučilišnih studija elektrotehnike na razini Republike Hrvatske te sukladno tome unaprijediti postojećih 14 studijskih programa koje izvode institucije partneri.

Više informacija dostavljamo u prilogu.