Novosti i događanja

Poziv za sudjelovanje na radionici „Organizacijske vještine“

28.09.2015. | Tihana Vajnand Gusić PromovirajIspis

Centar za poduzetništvo Osijek, u sklopu projekta „Korak više“, organizira seminar na temu „Organizacijske vještine“.

Projekt  "Korak više" provodi  Centar za poduzetništvo Osijek u partnerstvu s Ekonomskim fakultetom u Osijeku i Elektrotehničkim fakultetom u Osijeku, a  financiran je od strane Ministarstva socijalne politike i mladih.

Cilj radionice je upoznati sudionike s važnošću organizacije i povećanja vlastite učinkovitosti. Navedeno će se prikazati kroz poslovno i osobno planiranje, procjenu rizika s kojima se možete suočiti tijekom svog poslovnog poduhvata ili projekta, te planiranju kao značajnom alatu za minimiziranje tih rizika.

Uz primjere iz prakse iz dugogodišnjeg iskustva voditelja radionice u upravljanju projektima, organizaciji djelatnika i prodaje seminar će sadržavati i vježbe u kojima će se koristiti alati za strukturiranje, organiziranje i praćenje napretka kao što su: „to do“ liste, on line servisi, mind - maping i dr.

Seminar će se održati  29. i 30.09.2015. godine od 9,00 do 15,00 sati  u prostorijama Centra za poduzetništvo Osijek, J. J. Strossmayera 341.
Za sudjelovanje na seminaru obvezna je prijava na info@czposijek.