Novosti i događanja

Stipendije zaklade „British Scholarship Trust“ za znanstveno istraživanje na britanskim sveučilištima

18.12.2017. | Mirela Glavaš PromovirajIspis

Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, Agencija za mobilnost i programe Europske unije i zaklada „British Scholarship Trust“ pozivaju zainteresirane znanstvene novake i asistente s visokih učilišta i znanstvenoistraživačkih instituta u RH na podnošenje prijave za dodjelu stipendije za znanstveno istraživanje na britanskim sveučilištima u trajanju od 1 do 3 mjeseca tijekom ak. god. 2018./2019.

Pravo prijave imaju kandidati koji do 1. listopada 2018. neće navršiti 30 godina. Prednost imaju kandidati koji nisu provodili znanstveno istraživanje u inozemstvu.

Prijavu koja uključuje navedenu dokumentaciju potrebno je poslati poštom do 1. ožujka 2018. na adresu:

AGENCIJA ZA MOBILNOST I PROGRAME EUROPSKE UNIJE
    Frankopanska ulica 26, 10 000 Zagreb,
    s naznakom: „Stipendije za studijski boravak u Velikoj Britaniji“.

Više o stipendiji i prijavni obrasci dostupni su ovdje.