Kampus

TrpimirovaKampusIspisPrijava

Pristup ovom sadržaju moguć je isključivo putem aai.edu korisničkog identiteta!

Za ulaz koristite svoje AAI@ferit.hr login podatke.
Ukoliko niste podigli svoje korisničke podatke, možete to obaviti u  IT službi.
 

Kampus 0. kat

K0-9 K0-9 (0. kat)
Laboratorij za osnove fizike (24 mjesta)
K0-7 K0-7 (0. kat)
Laboratorij za procesnu automatizaciju i robotiku (18 mjesta)
K0-5 K0-5 (0. kat)

1. Damir Filko
2. Petra Đurović
K0-4 K0-4 (0. kat)
Kabinet
1. Alfonzo Baumgartner
2. Tomislav Galba
K0-3 K0-3 (0. kat)
Kabinet
1. Robert Cupec
K0-2 K0-2 (0. kat)
Kabinet
1. Dražen Slišković
WC-Ž WC-Ž (0. kat)

WC-M WC-M (0. kat)

K0-0 K0-0 (0. kat)
Kampus Porta
1. Jasna Kuna
K+1 K+1 (0. kat)
Računalna učionica baraka (16 mjesta)
I6 I6 (0. kat)
Novi JVC porta
11-19 11.45.53
I7 I7 (0. kat)
Kampus display ulaz
11-08 10.38.44

Kampus 1. kat

K1-14 K1-14 (1. kat)
Komora
K1-13 K1-13 (1. kat)
Zavodska knjižnica
K1-12 K1-12 (1. kat)
Ured za pravne, kadrovske, opće i administrativne poslove
1. Marina Perić
K1-11 K1-11 (1. kat)
Arhiv
K1-10 K1-10 (1. kat)
Računalni čvor
K1-9 K1-9 (1. kat)
Laboratorij za osnove elektrotehnike i elektronike - računalna učionica (18 mjesta)
WC-DJ WC-DJ (1. kat)

K1-7 K1-7 (1. kat)
Kabinet
1. Ivana Hartmann
2. Marina Peko
K1-6 K1-6 (1. kat)
Kabinet
1. Ivica Lončar
K1-15 K1-15 (1. kat)
Učionica (98 mjesta)
K1-16 K1-16 (1. kat)
Učionica (72 mjesta)
K1-5 K1-5 (1. kat)
Kabinet
1. Dražen Bajer
2. Bruno Zorić
K1-4 K1-4 (1. kat)
Kabinet
1. Oksana Sturko
K1-3 K1-3 (1. kat)
Spremište
K1-1 K1-1 (1. kat)
Samsung Smart Apps Lab (16 mjesta)
K1-2 K1-2 (1. kat)
Laboratorij za digitalnu elektroniku i arhitekturu računala - računalna učionica (16 mjesta)
WC-Ž WC-Ž (1. kat)

WC-M WC-M (1. kat)

I8 I8 (1. kat)
Touch K-1
11-19 11.45.47
JVCK1 JVCK1 (1. kat)
JVC K-1
11-17 13.53.23

Kampus 2. kat

K2-12 K2-12 (2. kat)
Učionica (90 mjesta)
K2-11 K2-11 (2. kat)
Učionica (90 mjesta)
K2-10 K2-10 (2. kat)
Ured tehničkih poslova
1. Lasta Šolak
2. Snježana Rašić
3. Slavica Buljić
4. Zdenka Keser
K2-9 K2-9 (2. kat)
Kabinet
1. Željko Hocenski
K2-8 K2-8 (2. kat)
Kabinet
1. Ivan Vidović
2. Tomislav ZRIA Matić
K2-7 K2-7 (2. kat)
Kabinet
1. Dario Došen
2. Ivan Aleksi
3. Filip Sušac
K2-6 K2-6 (2. kat)
Kabinet
1. Miroslav Antunović
2. Damir Blažević
K2-5 K2-5 (2. kat)
Razvojni laboratorij
1. Željko Hocenski
K2-4 K2-4 (2. kat)
Kabinet
1. Dean Vučinić
2. Tomislav Keser
K2-3 K2-3 (2. kat)
Kabinet
1. Goran Martinović
2. Ivica Crnković
WC-DJ WC-DJ (2. kat)

K2-1 K2-1 (2. kat)
Velika predavaonica (168 mjesta)
WC-Ž WC-Ž (2. kat)

WC-M WC-M (2. kat)

I9 I9 (2. kat)
Touch K-2
11-19 11.45.30
JVCK2 JVCK2 (2. kat)
JVC K-2
11-17 13.52.23

Kampus 3. kat

WC-Ž WC-Ž (3. kat)

WC-M WC-M (3. kat)

K3-13 K3-13 (3. kat)
Laboratorij za računalne sustave stvarnog vremena i raspodijeljene računalne sustave - računalni laboratorij (24 mjesta)
K3-12 K3-12 (3. kat)
Laboratorij za programsko inženjerstvo, CISCO, šah i računalne igre (24 mjesta)
K3-11 K3-11 (3. kat)
Kabinet
1. Hrvoje Leventić
2. Krešimir Romić
K3-10 K3-10 (3. kat)
Kabinet
1. Krešimir Nenadić
K3-9 K3-9 (3. kat)
Kabinet
1. Josip Job
2. Časlav Livada
K3-8 K3-8 (3. kat)
Kabinet
1. Irena Galić
K3-7 K3-7 (3. kat)
Laboratorij za računalnu grafiku i matematičku obradu slike
K3-6 K3-6 (3. kat)
Računalni čvor
K3-5 K3-5 (3. kat)
Kabinet
1. Zoran Balkić
2. Ivica Lukić
3. Mirko Kohler
K3-4 K3-4 (3. kat)
Kabinet
1. Josip Balen
2. Zdravko Krpić
3. Krešimir Vdovjak
WC-DJ-Ž WC-DJ-Ž (3. kat)

WC-DJ-M WC-DJ-M (3. kat)

K3-1 K3-1 (3. kat)
Laboratorij za programske jezike i sustave (24 mjesta)
I10 I10 (3. kat)
Touch K-3
11-19 11.45.27
JVCK3 JVCK3 (3. kat)
JVC K-3
11-17 13.54.23