Opće obavijesti

Gosti-predavači iz UHP Digitala održali na Raspodijeljenim računalnim sustavima predavanje "Proces osiguranja kvalitete u software developmentu"

14.12.2016. | Goran Martinović PromovirajIspis

Poštovani,

u srijedu 14.12.2016. s početkom u 8:00 sati u dvorani 2-14 FERIT-a Osijek, za studente 2. godine diplomskog studija računarstva, te nastavnike i goste, u sklopu predavanja iz predmeta Raspodijeljeni računalni sustavi, gosti-predavači iz tvrtke UHP Digital, Tomislav Prodanović, direktor, te Matej Dragun, web developer (završeni student FERIT-a Osijek) i Nikola Đekić, iOS developer (završeni student FERIT-a Osijek), održali su vrlo zanimljivo i aktualno predavanje "Proces osiguranja kvalitete u software developmentu", te nas upoznali s projektima tvrtke i mogućnostima daljnje suradnje tvrtke UHP Digital i FERIT-a Osijek.

Lijepi pozdrav,

prof.dr.sc. Goran Martinović