Opće obavijesti

Radionica pisanja CV-a i motivacijskog pisma

10.03.2016. | Goran Martinović PromovirajIspis

Radionica pisanja CV-a i motivacijskog pisma

Erasmus Student Network (ESN) Osijek i Info-centar za mlade Osijek organiziraju radionicu pisanja CV-a i motivacijskog pisma. Radionica će se održati 14.03.2016. u 16 sati u prostorijama Info-centra (Ribarska 1). Primarni cilj radionice je educirati studente zainteresirane za prijavu na Erasmus+ natječaj studentske mobilnosti o načinu na koji se sastavljaju životopis i motivacijsko pismo traženi u prijavi, no dobrodošli su i svi ostali koji žele raditi na svojim vještinama pisanja motivacijskih pisama i CV-a. Kroz radionicu će se ukratko opisati obilježja kvalitetnog motivacijskog pisma i kriteriji ocjenjivanja, proći kroz Europass CV, te kroz nekoliko interaktivnih vježbi pokušati prenijeti vještine dobre samoprezentacije. Organizatori pozivaju sve zainteresirane da se pridruže radionici i, ukoliko žele, ponesu skice svojih motivacijskih pisama i životopisa u ispisanom obliku, kako bi na praktičan način mogli raditi na njihovom unaprjeđivanju. Svi zainteresirani mogu se prijaviti za sudjelovanje na sljedećoj poveznici: http://goo.gl/forms/QOykcchfPG .

Organizatori: ESN Osijek i Info-centar za mlade Osijek