Opće obavijesti

App Start Contest 2016

15.01.2016. | Goran Martinović PromovirajIspis

App Start Contest 2016

App Start Contest je vodeće studentsko natjecanje u Republici Hrvatskoj u izradi web aplikacija i aplikacija za pokretne uređaje. Svake godine ASC okuplja široku zajednicu studenata različitih interesa, od kojih su najzastupljeniji studenti računarstva, grafičkog dizajna i ekonomije koji se u najčešće multidisciplinarnom timu brinu za tehnički, poslovni i vizualni aspekt svog rješenja.

Prijave su otvorene od 11.1. do 31.1.2016. na poveznici.

Cilj natjecanja je okupiti studente različitih interesa oko jednog projekta te ih povezati s vodećim hrvatskim stručnjacima.

Studenti imaju mogućnost prijaviti se u timovima od najmanje dva do najviše pet natjecatelja. Članovi tima ne moraju biti studenti istih fakulteta, štoviše potiče se raznolikost timova!

Također, natjecanje obiluje brojim edukativnim i zabavnim sadržajima što je idealna prilika za povezivanje studenata i partnerskih poduzeća. Brojni natjecatelji su upravo sudjelovanjem na App Start Contestu pronašli svoje prvo zaposlenje ili praksu, investitora za svoj startup ili upoznali druge iznimno nadarene studente s kojima danas imaju uspješne tvrtke na svim kontinentima.

Zašto se prijaviti?

Ako se prijaviš na App Start Contest, možda ćeš:

• otkriti što zaista želiš raditi u životu (ili što ne želiš :D)

• dobiti posao (gotovo svi finalisti dobiju ponude za posao)

• pokrenuti vlastito poduzeće i obogatiti se (mnogi nastave razvijati svoje projekte u nekom od inkubatora)

• osvojiti bogate novčane nagrade

Sigurno ćeš:

• naučiti nešto zaista korisno što će ti pomoći u daljnjem radu i studiju

• naučiti raditi u multidisciplinarnom timu

• upoznati mnogo ljudi sa sličnim interesima

• steći iskustvo koje će činiti razliku na razgovoru za posao

Za više informacija o natjecanju posjetite našu web stranicu i facebook page.

Stoga pretvorite svoje dobre ideje u još bolje aplikacije!

Vidimo se na App Start Contestu 2016. godine!!!

#isprogramiraj #iskreiraj #isplaniraj SVOJU KARIJERU!