Opće obavijesti

Poziv na sudjelovanje u humanitarnoj akciji

11.12.2015. | Hrvoje Leventić PromovirajIspis

Poštovane kolegice i kolege,
udruga AMA-ETFOS i Studentski zbor Elektrotehničkog fakulteta pozivaju sve studente, profesore, asistente i građane dobre volje da se pridruže humanitarnom prikupljanju hrane i higijenskih potrepština potrebitima, kojima se u ovom božićnom razdoblju želi barem malo olakšati i učiniti blagdane ljepšim i dostojanstvenim. Prikupljanje će biti organizirano od 14.12-18.12.2015. na Elektrotehničkom fakultetu Osijek u Trpimirovoj ulici.

Pozivamo sve koji su voljni pomoći da u navedenom vremenskom razdoblju na fakultetu potraže kutiju i ostave svoj dobrotvoran prilog u vidu namirnica i potrepština.

Sa svim prikupljenim potrepštinama pridružit ćemo se humanitarnoj akciji udruge Auxilium ČINIMO DOBRO- GLAZBOM BEZ GLADI, više o akciji možete pronaći u javnom pozivu u prilogu.

Budimo svi dio ove akcije i zajedničkim snagama ČINIMO DOBRO - GLAZBOM BEZ GLADI!

AMA-ETFOS

Udruga inženjera i diplomiranih inženjera Elektrotehničkog fakulteta Osijek