Nastupna predavanja

Nastupno predavanje dr. sc. Denis Pelina - Punoupravljivi fazno upravljani ispravljači

27.11.2009. | Radoslav Galić PromovirajIspis

Sukladno Zakonu o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju i Odluci Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja obavještavamo vas da će dr. sc. Denis Pelin, u svezi izbora u znanstveno-nastavno zvanje docent održati nastupno predavanje: dana 4. prosinca 2009. godine u 8,30 sati u predavaonici 2-14 Elektrotehničkog fakulteta Osijek pred studentima III godine sveučilišnog preddiplomskog studija elektrotehnike. Tema nastupnog predavanja: "Punoupravljivi fazno upravljani ispravljači"
Nastupno predavanje održati će se pred članovima stručnog povjerenstva:
prof. dr. sc. Srete Nikolovski
doc. dr. sc. Damir Šljivac