Nastupna predavanja

Nastupno predavanje dr.sc. Zorana Stanića

21.01.2010. | jmajdandzicPromovirajIspis

Sukladno Zakonu o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju i Odluci Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja obavještavamo vas da će dr.sc. Zoran Stanić, u svezi izbora u znanstveno-nastavno zvanje viši predavač održati nastupno predavanje. Sukladno Zakonu o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju i Odluci Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja obavještavamo vas da će dr.sc. Zoran Stanić, u svezi izbora u  znanstveno-nastavno zvanje viši predavač održati nastupno predavanje:

dana 29. siječnja 2010 . godine u 11.00 sati
u predavaonici 2-31 Elektrotehničkog fakulteta Osijek

pred studentima II. godine sveučilišnog diplomskog studija elektrotehnike.

Tema nastupnog predavanja:
«Trgovanje emisijama CO2 na tržištu električne energije»

Nastupno predavanje održat će se pred članovima stručnog povjerenstva:
1. prof.dr.sc. Srete Nikolovski
2. doc.dr.sc. Damir Šljivac