Nastupna predavanja

Nastupno predavanje mr.sc. Hrvoja Očevčića

26.10.2011. | Mirica Knežević PromovirajIspis

Nastupno predavanje s nazivom "Kvaliteta usluge u VoIP komunikaciji", pristupnika Natječaja za izbor u naslovno nastavno zvanje predavača iz znanstvenog područja Tehničkih znanosti, znanstvenog polja elektrotehnika, znanstvene grane telekomunikacije i informatika, mr.sc. Hrvoja Očevčića, dipl.ing. održava se u utorak, 08. studenog 2011. godine s početkom u 13,15 sati - predavaonica 2-21 zgrada Elektrotehničkog fakulteta Osijek, Kneza Trpimira 2B. Nastupno predavanje održati će se pred članovima Stručnog povjerenstva u sastavu: 1. prof.dr.sc.Snježana Rimac-Drlje, redovita profesorica - predsjednica 2. prof.dr.sc. Drago Žagar, redoviti profesor - član 3. doc.dr.sc. Slavko Rupčić, docent - član kao i pred studentima i nastavnicima Elektrotehničkog fakulteta Osijek.
Učitaj prijašnjih 100 objava