Novosti i događanja

Rezultati 2. kruga natječaja za upis studenata u 1. godinu diplomskih sveučilišnih studija FERIT-a u akademskoj godini 2020./2021.

21.10.2020. | Danijel TopićPromovirajIspis

Poštovane studentice i studenti,

U privitku obavijesti nalazi se rang lista 2. krugog za upis studenata u 1. godinu diplomskih sveučilišnih studija FERIT-a u akademskoj godini 2020./2021.

Upisi će se održati online do 26. listopada (ponedjeljak) 2020. Za upis je potrebno poslati dokaz o uplati troškova upisa (upisnina 300 kn + 30 kn za projekte Studentskog zbora) te presliku osobne iskaznice na email: upisi@ferit.hr.

Dodatno

Svi studenti koji su završili Razlikovne obveze ili su studij završili van FERIT-a trebaju se javiti u ured za studente radi izdavanje studentske iskaznice i novog AAI identiteta, a ostalim studentima će se studentska iskaznica aktivirati nakon izvršenog upisa.

Molimo sve koji nisu do tada predali uvezani završni rad da ga ponesu i predaju prilikom upisa.

Učitaj prijašnjih 100 objava