Novosti i događanja

U tijeku je 4. međunarodna SST 2020. konferencija!

16.10.2020. | Ana Šokčević PromovirajIspis

U tijeku  je 4. International Conference on Smart Systems and Technologies 2020 (SST 2020) u organizaciji Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Konferencija ima za cilj istraživačima i stručnjacima omogućiti platformu za razvoj i širenje znanstvenih i stručnih spoznaja iz područja pametnih sustava i tehnologija, u prvom redu u području elektrotehnike, računarstva, komunikacijskih tehnologija, automatike, robotike, ali i svih drugih interdisciplinarnih područja i primjena.

Prvi dva dana i svečano otvorenje konferencije održani su dijelom virtualno a dijelom u živo uz naravno svakodnevno pridržavanje epidemioloških mjera. U nastavku Vam donosimo nekoliko fotografija.