Novosti i događanja

Uvodni sat dekana

25.09.2020. | Danijel TopićPromovirajIspis

Poštovane studentice i studenti,

uvodni sat dekana za studente 1. godina preddiplomskih studija održat će se 2. listopada 2020. godine u velikoj dvorani T2-31 Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek (Ulica kneza Trpimira 2b) prema sljedećem rasporedu:

• 8.00 preddiplomski sveučilišni studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija
  • 9.30 preddiplomski sveučilišni studij Računarstvo
  • 11.00 preddiplomski stručni studij Elektrotehnika (smjerovi Elektroenergetika i Automatika) i preddiplomski stručni studij Računarstvo.

Podsjećam sve studente da je obavezno pridržavanje svi epidemioloških mjera i preporuka (HZJZ) prilikom boravka na fakultetu:

a posebno naglašavamo sljedeće:

• Osobe s povišenom temperaturom. Nastavnici, studenti i druge osobe ne ulaze u vanjske prostore (dvorište, vrt, igralište) i unutarnje prostore ustanove ako imaju povišenu tjelesnu temperaturu, respiratorne simptome poput kašlja i kratkog daha ili za koje postoji vjerojatnost da su bili u kontaktu s osobama pozitivnim na COVID-19 ili sumnja na zarazu COVID-19 ili su u samoizolaciji.

Studenti na uvodni sat moraju donijeti sljedeće:

• 3 primjerka potpisanog ugovora
  • Potpisanu izjavu vezano uz Covid-19
  • Potpisanu privolu za obradu osobnih podataka.

U slučaju bilo kakvih pitanja i nejasnoća ili tehničkih problema javite se na studentska.sluzba@ferit.hr

Učitaj prijašnjih 100 objava