Novosti i događanja

NATJEČAJ ZA SREDNOŠKOLCE: „Najbolji FERIT slogan za akademsku 2020./2021. godinu“

15.05.2020. | Dario Došen PromovirajIspis

Prijava treba sadržavati na hrvatskom i engleskom jeziku, ime i prezime prijavitelja, te u privitku e-maila prikaz osobnih podataka iz sustava e-dnevnik kako je u privitku opisano. Prijaviti se mogu učenici 3. i 4. razreda srednjih škola Republike Hrvatske. Svaki prijavitelj može prijaviti samo jedan slogan.

Jezično rješenje slogana mora biti na hrvatskom i engleskom jeziku i sadržavati najviše 7 riječi na svakom od ta dva jezika. Slogan mora biti jasan, lako pamtljiv i privlačan.

Nagrada za prvo mjesto iznosi 3.000,00 kn, za drugo mjesto iznosi 2.000,00 kn, a za treće mjesto iznosi 1.000,00 kn.

Prijavitelji 20 najbolje ocijenjenih slogana dobivaju na poklon  FERIT majicu s kapuljačom.

Prijavitelji sljedećih 50 najbolje ocijenjenih slogana dobivaju na poklon FERIT majicu.

DETALJE NATJEČAJA POGLEDATI U PRIVITKU!