Novosti i događanja

Izmjene kalendara nastave

11.05.2020. | Danijel Topić PromovirajIspis

Poštovane studentice i studenti,

prema Odluci o izmjeni i dopuni odluke o nastavnom kalendaru za akademsku godinu 2019./2020. Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku:

• nastava u ljetnom semestru održava se  do 26. lipnja 2020. godine na znanstveno/umjetničko-nastavnim sastavnicama  na kojima se izvode vježbe (laboratorijske konstrukcijske, kliničke, metodičke vježbe) te praktikumi, terenska nastava i stručna praksa kao i drugi oblici nastave  koji su uvjet za izlazak na ispit.
  • Ljetni ispiti rok traje od 1. lipnja do 1. kolovoza 2020.
  • Jesenski ispitni rok traje od 24. kolovozu do 30. rujna 2020.

Na temelju prethodno opisanih izmjena kalendara nastave do kraja lipnja planiramo:

• Održati svu nastavu prema izvedbenom planu uključujući i laboratorijske vježbe u laboratorijima.
  • Od 1. lipnja planiramo započeti s organiziranjem održavanja predrokova (kontrolnih zadaća) u skladu s uvjetima i preporukama HZJZ i ostalih nadležnih institucija.
  • Nakon završetka nastave planiramo započeti s organizacijom ispitnih rokova u skladu s uvjetima i preporukama HZJZ i ostalih nadležnih institucija.