Novosti i događanja

3. DOVIK @ FERIT

05.03.2020. | Ana Šokčević PromovirajIspis

I ove godine FERIT organizira 3. DOVIK@FERIT, 18. ožujka 2020. ugostiti ćemo 40 tvrtki partnera.

DOVIK smo podijelili u 3 tematska dijela:

• Štandovska prezentacija tvrtki – odrzati ce se vecinom na 2. katu Trpimirove
  • Speed dating u rundama po 8min u vremenu od 13:00 u Vijećnici Fakulteta . Tvrtke koje su zainteresirane za speed dateing su: A1 Hrvatska, Atos, Carnet, Cobe, Combis, Erste bank, Factory, Fina, Helb, Inchoo, Mono, Odašiljači i veze, Ofir, OG-CS, Orqa, RT-RK, Shoutem & Five, UHP Digital i Veski.

Za više detalja o DOVIK-u i tvrtkama koje dolaze pratite Fb profil FERIT-a i STUP.