Novosti i događanja

Natječaj za stipendije Ministarstva znanosti i obrazovanja

11.10.2019. | Danijel Topić PromovirajIspis

Poštovani studenti i studentice,

Ministarstvo znanosti i obrazovanja dodjeljuje tri vrste državnih stipendija za redovite studente visokih učilišta u Republici Hrvatskoj: državne stipendije studentima u STEM područjima znanosti, državne stipendije studentima na temelju socio-ekonomskoga statusa i stipendije za posebne skupine studenata.

Za dodjelu stipendija u STEM područjima znanosti ne provodi se natječaj te student ne dostavlja dokumentaciju, već Ministarstvo samo prikuplja podatke od visokih učilišta i Nacionalnoga centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja te kontaktira studente preko elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr.

Sve ostale informacije kao i informacije o prijavama mogu se pronaći na sljedećoj poveznici: