Novosti i događanja

Rezultati natječaja za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. u suradničkom zvanju i suradničkom radnom mjestu asistenta iz znanstvenog područja Tehničkih znanosti, znanstvenog polja elektrotehnika u Zavodu za elektroenergetiku na određeno vrijeme u punom radnom vremenu

22.03.2019. | Emilija Horvat PromovirajIspis

Poštovani,

izvješćujemo vas da je na temelju javnog Natječaja za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. vrsta u suradničkom zvanju  i suradničkom radnom mjestu asistenta iz  znanstvenog područja Tehničkih znanosti, znanstvenog polja elektrotehnika u Zavodu za elektroenergetiku na određeno vrijeme u punom radnom vremenu na Fakultetu elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek, objavljenog 25. siječnja 2019. godine u „Narodnim novinama“ broj 9/2019., „Glasu Slavonije“,   na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje-Regionalni ured Osijek i mrežnim stranicama Fakulteta i Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskog istraživačkog prostora proveden natječajni postupak za izbor zaposlenika. Na temelju prijedloga Stručnog povjerenstva za provedbu postupka izbora zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto na radno mjesto I. u suradničkom zvanju i suradničkom radnom mjestu asistenta iz znanstvenog područja Tehničkih znanosti, znanstvenog polja elektrotehnika u Zavodu za elektroenergetiku na određeno vrijeme u punom radnom, Odlukom Fakultetskog vijeća od 19. ožujka 2019. godine izabrana je Ružica Kljajić, magistra inženjerka elektrotehnike.

Zahvaljujemo na iskazanom interesu za rad na Fakultetu elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek.