Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Upisi i studiji
ObjaveUpisi na FERITPregled studijskih programaPreddiplomski sveučilišni studijiPreddiplomski stručni studijiRazlikovne obvezeDiplomski studijiPoslijediplomski studijiLABUS i besplatne pripreme za brucošeDokumenti za upise i studije
Studenti
ObjaveRaspored nastave i ispitaNajčešća pitanja studenataZahtjevi, potvrde i propisiStručna praksaMobilnost studenataStudentski zborKorisni linkovi za studenteDokumenti za studente
Znanost i suradnja
ObjaveKonferencije i časopisi FakultetaIstraživačke grupeMeđunarodna suradnjaProjektiSuradnja s gospodarstvomDokumenti za znanost i suradnju
Fakultet
ObjaveOsnovni podaciZavodi FakultetaImenik djelatnika FakultetaUprava i službe FakultetaProstor i virtualna šetnjaKnjižnica i izdavačka djelatnostJavna nabavaDokumenti za fakultet
English
NewsGeneral informationDepartmentsStaff directoryDocuments
Prijava

 Imenik djelatnika Fakulteta

Svi djelatniciUprava fakultetaZavod za zajedničke predmeteZavod za programsko inženjerstvoZavod za računalno inženjerstvo i automatikuZavod za elektroenergetikuZavod za elektrostrojarstvoZavod za komunikacijeUredi i službe fakultetaDjelatnici na projektimaVanjski suradnici

Uprava fakulteta

Drago Žagar
redoviti profesor - trajno zvanje
dekan

Goran Martinović
redoviti profesor - trajno zvanje
prodekan za međunarodnu suradnju

Kruno Miličević
redoviti profesor - prvo zvanje
Prodekan za poslovanje, tehnologiju i suradnju s gospodarstvom

Irena Galić
izvanredni profesor
prodekanica za znanost i poslijediplomski studij

Danijel Topić
izvanredni profesor
prodekan za nastavu i studente

Zavod za zajedničke predmete

Tomislav Rudec
docent
predstojnik zavoda

Katedra za matematiku, fiziku i strojarstvo

Goran Rozing
docent
predsjednik Katedre za matematiku, fiziku i strojarstvo

Ana Šokčević
stručni suradnik
Voditeljica Centra za razvoj karijera

Tomislav Mrčela
redoviti profesor - trajno zvanje

Željka Mioković
profesor visoke škole

Marina Skender
docent

Tomislav Rudec
docent
predstojnik Zavoda za zajedničke predmete

Anita Katić
docent
,

Oksana Sturko
viši stručni suradnik

Dina Jukić
asistent

Dejan Bošnjaković
asistent

Anja Šteko
asistent

Ivan Hrehorović
predavač

Anita Kvaček-Blažević
viši laborant

Katedra za društvene i humanističke predmete

Yvonne Liermann-Zeljak
viši predavač
predsjednik Katedre za društvene i humanističke predmete

Dominika Crnjac-Milić
redoviti profesor - prvo zvanje

Dragana Božić Lenard
docent

Petar Kerže
viši predavač

Ivanka Ferčec
viši predavač

Zavod za programsko inženjerstvo

Goran Martinović
redoviti profesor - trajno zvanje
predstojnik zavoda

Katedra za programske jezike i sustave

Zdravko Krpić
docent
predsjednik Katedre za programske jezike i sustave

Goran Martinović
redoviti profesor - trajno zvanje
prodekan za međunarodnu suradnju

Krešimir Nenadić
izvanredni profesor

Josip Balen
izvanredni profesor

Dražen Bajer
docent

Bruno Zorić
docent

Krešimir Romić
poslijedoktorand

Luka Omrčen
asistent

Krešimir Vdovjak
istraživač

Robert Šojo
predavač

Marina Peko
predavač

Luka Loina
viši laborant

Dario Došen
viši laborant

Katedra za vizualno računarstvo

Josip Job
izvanredni profesor
predsjednik Katedre za vizualno računalstvo

Alfonzo Baumgartner
izvanredni profesor

Mirko Köhler
izvanredni profesor

Časlav Livada
izvanredni profesor

Irena Galić
izvanredni profesor
prodekanica za znanost i poslijediplomski studij

Tomislav Galba
poslijedoktorand

Ivana Hartmann-Tolić
poslijedoktorand

Hrvoje Leventić
poslijedoktorand

Marija Habijan
asistent

Marin Benčević
asistent

Igor Sušenka
viši laborant

Zavod za računalno inženjerstvo i automatiku

Dražen Slišković
redoviti profesor - prvo zvanje
predstojnik zavoda

Katedra za računalno inženjerstvo

Damir Blažević
izvanredni profesor
predsjednik Katedre za računalno inženjerstvo

Tomislav Matić
izvanredni profesor

Tomislav Keser
izvanredni profesor

Ivica Lukić
izvanredni profesor

Ivan Aleksi
izvanredni profesor

Ivan Vidović
docent

Miroslav Antunović
viši laborant

Katedra za automatiku i robotiku

Damir Filko
izvanredni profesor
predsjednik Katedre za automatiku i robotiku

Robert Cupec
redoviti profesor - prvo zvanje

Dražen Slišković
redoviti profesor - prvo zvanje
predstojnik Zavoda za računalno inženjerstvo i automatiku

Ratko Grbić
izvanredni profesor

Emmanuel-Karlo Nyarko
izvanredni profesor

Petra Pejić
poslijedoktorand

Valentin Šimundić
asistent

Matej Džijan
asistent

Zavod za elektroenergetiku

Damir Šljivac
redoviti profesor - trajno zvanje
predstojnik zavoda

Katedra za elektroenergetske mreže i postrojenja

Predrag Marić
izvanredni profesor
predsjednik Katedre za elektroenergetske mreže i postrojenja

Srete Nikolovski
redoviti profesor - trajno zvanje

Krešimir Fekete
izvanredni profesor

Goran Knežević
izvanredni profesor

Ružica Kljajić
asistent

Nemanja Mišljenović
asistent

Katedra za elektrane i energetske procese

Hrvoje Glavaš
izvanredni profesor
predsjednik Katedre za elektrane i energetske procese

Damir Šljivac
redoviti profesor - trajno zvanje
predstojnik Zavoda za elektroenergetiku

Danijel Topić
izvanredni profesor
prodekan za nastavu i studente

Matej Žnidarec
asistent

Laboratorij za elektromagnetsku kompatibilnost

Zvonimir Klaić
izvanredni profesor
voditelj Laboratorija za elektromagnetsku kompatibilnost

Zorislav Kraus
viši predavač

Mario Primorac
viši stručni suradnik

Heidi Adrić
asistent

Željko Jeršek
laborant

Zavod za elektrostrojarstvo

Željko Hederić
redoviti profesor - prvo zvanje
predstojnik zavoda

Katedra za osnove elektrotehnike i mjeriteljstvo

Kruno Miličević
redoviti profesor - prvo zvanje
Prodekan za poslovanje, tehnologiju i suradnju s gospodarstvom

Marinko Barukčić
izvanredni profesor

Tin Benšić
poslijedoktorand

Dražen Dorić
viši predavač

Toni Varga
asistent

Mario Srnović
viši laborant

Katedra za električne strojeve i energetsku elektroniku

Denis Pelin
redoviti profesor - prvo zvanje
šef Katere za električne strojeve i energetsku elektroniku

Tomislav Barić
redoviti profesor - prvo zvanje

Vedrana Jerković-Štil
docent

Željko Špoljarić
viši predavač

Dragan Vulin
poslijedoktorand

Dalibor Buljić
stručni savjetnik

Mirko Filić
viši stručni suradnik

Andrej Brandis
asistent

Goran Kurtović
viši laborant

Laboratorij za električne strojeve i hibridne pogonske sustave

Željko Hederić
redoviti profesor - prvo zvanje
predstojnik Zavoda za elektrostrojarstvo, voditelj Laboratorija za električne st

Venco Ćorluka
viši predavač

Krešimir Miklošević
viši predavač

Nikola Veić
viši laborant

Ivan Jakšić
mlađi istraživač

Zavod za komunikacije

Snježana Rimac-drlje
redoviti profesor - trajno zvanje
predstojnik zavoda

Katedra za radiokomunikacije i telekomunikacije

Krešimir Grgić
izvanredni profesor
predsjednik Katedre za radiokomunikacije i telekomunikacije

Drago Žagar
redoviti profesor - trajno zvanje
dekan

Višnja Križanović
docent

Matko Zrnić
asistent

Jelena Vlaović
asistent

Josip Spišić
asistent

Ana Pejković
asistent

Katedra za elektroniku i mikroelektroniku

Davor Vinko
izvanredni profesor
predsjednik Katedre za elektroniku i mikroelektroniku

Tomislav Matić
izvanredni profesor

Marijan Herceg
izvanredni profesor

Luka Filipović
asistent

Domagoj Bilandžija
asistent

Laboratorij za visokofrekvencijska mjerenja

Anđelko Lišnjić
predavač
Voditelj laboratorija za VF mjerenja

Slavko Rupčić
redoviti profesor - prvo zvanje

Vanja Mandrić
izvanredni profesor

Damir Rukavina
viši laborant

Katedra za multimedijske sustave i digitalnu televiziju

Mario Vranješ
izvanredni profesor
predsjednik Katedre za multimedijske sustave i digitalnu televiziju

Snježana Rimac-drlje
redoviti profesor - trajno zvanje
predstojnik Zavoda za komunikacije

Denis Vranješ
docent

Denis Vajak
asistent

Uredi i službe fakulteta

Tajništvo

Marijana Širić
tajnik Fakulteta

Ured dekana

Jasminka Majdandžić
voditelj Ureda dekana

Ured za pravne, kadrovske, opće i administrativne poslove

Iva Perić Kuzmanović
Voditelj Ureda za pravne, kadrovske, opće i administrativne poslove / pomoćnik T

Emilija Horvat
administrativna tajnica

Ured za studente

Zvjezdana Grgić
voditelj Ureda za studente

Tanja Ember
stručni suradnik za sveučilišne studije

Rahela Kovačić
Stručni referent za stručne studije

Tamara Mihaljević
administrativni tajnica

Ured za računovodstveno-financijske poslove

Mirta Hanzer
voditelj Ureda za računovodstveno-financijske poslove

Snježana Žužić
voditeljica Ureda računovodstvenih poslova

Ivana Mlinarević
voditeljica Ureda za izdatke zaposlenika

Anđa Tatar
voditelj Ureda za knjigovodstvene poslove

Igor Gulka
stručni suradnik za računovodstvene poslove

Ured za računalnu podršku

Mario Miloloža
voditelj Ureda za računalnu podršku

Davor Begić
viši laborant za informatiku i računalnu mrežu

Vinko Pejić
stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja

Ivica Lončar
stručni savjetnik za računalnu mrežu i info. poslove

Davor Vrandečić
viši laborant za informatički dizajn

Tomislav Lovrić
viši laborant za informatiku i računalnu mrežu

Nikola Martić
viši laborant za informatički dizajn

Darko Đurković
viši laborant za informatiku i računalnu mrežu

Stephen-Timothy Ward
informatički referent

Marko Šarić
laborant za informatiku i računalnu mrežu

Ured za unapređenje i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja

Miriam Arambašić
stručni suradnik za kvalitetu

Ured za međunarodnu suradnju, znanstvene i stručne projekte

Mirela Glavaš
voditelj Ureda za međunarodnu suradnju, znanstvene i stručne projekte

Tihana Vajnand
administrativna tajnica

Knjižnica

Zdravka Vranješ
diplomirana knjižnjičarka

Ured za tehničke poslove

Zoran Magdić
voditelj Radionice za poslove održavanja

Goran Čalo
voditelj Ureda za pomoćne poslove

Antun Grgić
voditelj ureda za tehničke poslove

Vikica Matković
namještenik za pomoćne poslove

Jasna Kuna
namještenik za pomoćne poslove

Goran Čavrag
domar

Zdrava Perić
spremačica

Zdenka Keser
spremačica

Svjetlana Šipoš
spremačica

Snježana Rašić
spremačica

Štefica Rezo
spremačica

Lasta Šolak
spremačica

Kata Đaić
spremačica

Danijela Balog
spremačica

Božana Vrban
spremačica

Bernarda Lipovac
spremačica

Ured za centralnu arhivu i urudžbeni zapisnik

Marina Perić-Ernješ
voditelj Ureda za centralnu arhivu i uru

Ured za poslovne odnose i nabavu

Maristela Primorac
stručni suradnik za nabavu

Marijan Budimir
viši stručni referent za nabavu

Ured za nabavu

Anka Ovničević
voditeljica Ureda za nabavu

Djelatnici na projektima

Zvonimir Šimić
asistent

Josip Zidar
asistent

Josip Bilandžić
asistent

Domagoj Marijanović
asistent

Davor Damjanović
mlađi istraživač

Viktorija Dozan
administrativno-financijski voditelj na projektu "RCK-ELPROS, ESF _Poziv: "Uspos

Robert Miling
mlađi istraživač

Petar Marić
mlađi istraživač

Miljenko Švarcmajer
mlađi istraživač

Mateja Hržica
mlađi istraživač

Mario Dudjak
mlađi istraživač na projektu DATACROSS

Marko Cuković
mlađi istraživač

Mario Čačić
mlađi istraživač

Marko Božić
stručni suradnik na projektu

Juraj Miličić
mlađi istraživač

Ivana Kovačević
mlađi istraživač

Antonio Hmura
mlađi istraživač

Andi Bašić
stručni suradnik na projektu

Vanjski suradnici

Željko Štanfel

Zria Asistent

Zdenko Šimić
redoviti profesor

Zvonimir Radoš
Programer

Branka Zovko-cihlar
redoviti profesor

Milan Bjelica

Marko Kovačević

Branimir Kovačević

Miralem Hadžiselimović
Izvanredni profesor

Zoran Vladović
Viši predavač



Vanjski ZAKOM

Tatjana Mioković

Tomislav Krpan
Asistent

Marinko Stojkov
Redoviti profesor

Slaven Kaluđer
Asistent

Rudolf Scitovski
redoviti profesor u trajnom zvanju

Radoslav Galić
Redoviti profesor u trajnom zvanju

Juraj Rašić
asistent

Ivica Petrović
Docent

Milan Opačak
Asistent

Hrvoje Očevčić
Predavač

Milenko Obad
redoviti profesor

Marko Rašić

Matija Marić
Asistent

Mislav Kulaš
Asistent

Mario Hribar
Asistent

Tomislav Marošević
Izvanredni profesor

Vlado Majstorović
Redoviti profesor u trajnom zvanju

Luka Stanić
Docent

Zlatko Lacković
redoviti profesor

Karlo Žnidarec
Asistent

Krešimir Šolić
Asistent

Zoran Kovač
Docent

Jurica Nikšić
Asistent

Jurica Perko
Asistent

Franjo Jović
Redoviti profesor u trajnom zvanju

Josip Miletić
Asistent

Josip Milanović
docent

Josip Matijaš

Josip Grgić
Asistent

Jerko Glavaš
Redoviti profesor

Ivan Tolić
Asistent

Ivana Maleš
Asistent

Iva Majić
Asistent

Ivan Kelić
Docent

Ivica Bašić
Predavač

Ivan Barišić
Asistent

Tihomir Hunjak
Redoviti profesor u trajnom zvanju

Željko Hocenski
Redoviti profesor u trajnom zvanju

Filip Videković
asistent

Filip Sušac
Asistent

Filip Novoselnik
Asistent

Filip Halak
Asistent

Ferdo Bošnjak
Asistent

Eugen Šimara
Asistent

Dean Vučinić
redoviti profesor

Dražen Tomić
Docent

Darko Skokić
Asistent

Davor Mićunović
Naslovni asistent

Dino Masle
asistent

Ilija Rendulić

Darko Liptak
Asistent

Dino Kurtagić
Asistent

Matjaž Colnarič
redoviti profesor

Bruno Mandić
Asistent

Goran Bokun
Predavač

Matko Čeme
Asistent

Denis Bešić
Asistent

Andrej Skeledžija
Asistent

Kneza Trpimira 2B, HR-31000 Osijek | Cara Hadrijana 10b, HR-31000 Osijek Telefon: +385 (0) 31 224-600 | Fax: +385 (0) 31 224-605

IBAN: HR19 2390 0011 1000 16777, HPB | OIB: 95494259952 | PDV id. /VAT: HR95494259952 © 2021 FERIT | ferit@ferit.hr