Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Upisi i studiji
ObjaveUpisi na FERITPregled studijskih programaPreddiplomski sveučilišni studijiPreddiplomski stručni studijiRazlikovne obvezeDiplomski studijiPoslijediplomski studijiLABUS i besplatne pripreme za brucošeDokumenti za upise i studije
Studenti
ObjaveRaspored nastave i ispitaNajčešća pitanja studenataZahtjevi, potvrde i propisiStručna praksaMobilnost studenataStudentski zborKorisni linkovi za studenteDokumenti za studente
Znanost i suradnja
ObjaveKonferencije i časopisi FakultetaIstraživačke grupeMeđunarodna suradnjaProjektiSuradnja s gospodarstvomDokumenti za znanost i suradnju
Fakultet
ObjaveOsnovni podaciZavodi FakultetaImenik djelatnika FakultetaUprava i službe FakultetaProstor i virtualna šetnjaKnjižnica i izdavačka djelatnostJavna nabavaDokumenti za fakultet
English
NewsGeneral informationDepartmentsStaff directoryDocuments
Prijava

 Staff directory

All employeesFaculty managementDepartment of Core CoursesDepartment of Software EngineeringDepartment of Computer Engineering and AutomationDepartment of Power EngineeringDepartment of Electromechanical EngineeringDepartment of CommunicationsOffices and faculty servicesProject employeesExternal collaborators

Faculty management

Tomislav Matić
Associate Professor
Dean

Robert Cupec
Full Professor
Vice-Dean for Science and Postgraduate Studies

Danijel Topić
Associate Professor
Vice-Dean for Education and Student Affairs

Emmanuel-Karlo Nyarko
Associate Professor
Vice-Dean for International Cooperation

Marinko Barukčić
Associate Professor
Vice-Dean for Bussines Activity, Technology and Economic Cooperation

Department of Core Courses

Tomislav Rudec
Assistant Professor
predstojnik zavoda

Chair of Mathematics and Physics

Goran Rozing
Assistant Professor

Ana Šokčević
Expert Associate

Tomislav Mrčela
Full Professor with Tenure

Željka Mioković
College Professor

Marina Skender
Assistant Professor

Anita Katić
Assistant Professor

Tomislav Rudec
Assistant Professor
Head of Department - Core Courses

Oksana Sturko
Senior Expert Associate

Dina Jukić
Assistant

Dejan Bošnjaković
Assistant

Anja Šteko
Assistant

Ivan Hrehorović
Lecturer

Anita Kvaček-Blažević
Senior Laboratory Technician

Chair of Mechanical Engineering and Foreign Languages

Yvonne Liermann-Zeljak
Senior Lecturer
predsjednik Katedre za društvene i humanističke predmete

Dominika Crnjac-Milić
Full Professor

Dragana Božić Lenard
Assistant Professor

Petar Kerže
Senior Lecturer

Ivanka Ferčec
Senior Lecturer

Department of Software Engineering

Goran Martinović
Full Professor with Tenure
predstojnik zavoda

Chair of Programming Languages and Systems

Zdravko Krpić
Assistant Professor

Goran Martinović
Full Professor with Tenure

Krešimir Nenadić
Associate Professor

Josip Balen
Associate Professor

Dražen Bajer
Assistant Professor

Bruno Zorić
Assistant Professor

Krešimir Romić
Senior Assistant

Matej Arlović
Assistant

Luka Omrčen
Assistant

Krešimir Vdovjak

Robert Šojo
Lecturer

Marina Peko
Lecturer

Luka Loina
Senior Laboratory Technician

Dario Došen
Senior Laboratory Technician

Chair of Visual Computing

Josip Job
Associate Professor

Alfonzo Baumgartner
Associate Professor

Mirko Köhler
Associate Professor

Irena Galić
Associate Professor

Časlav Livada
Associate Professor

Tomislav Galba
Assistant Professor

Ivana Hartmann-Tolić
Senior Assistant

Hrvoje Leventić
Senior Assistant

Marija Habijan
Assistant

Marin Benčević
Assistant

Igor Sušenka
Senior Laboratory Technician

Department of Computer Engineering and Automation

Dražen Slišković
Full Professor
predstojnik zavoda

Chair of Computer Engineering

Damir Blažević
Associate Professor

Tomislav Matić
Associate Professor

Tomislav Keser
Associate Professor

Ivica Lukić
Associate Professor

Ivan Aleksi
Associate Professor

Ivan Vidović
Assistant Professor

Josip Zidar
Assistant

Miroslav Antunović
Senior Laboratory Technician

Chair of Automation and Robotics

Damir Filko
Associate Professor

Robert Cupec
Full Professor
Vice-Dean for Science and Postgraduate Studies

Dražen Slišković
Full Professor

Ratko Grbić
Associate Professor

Emmanuel-Karlo Nyarko
Associate Professor
Vice-Dean for International Cooperation

Petra Pejić
Senior Assistant

Valentin Šimundić
Assistant

Matej Džijan
Assistant

Domagoj Marijanović
Assistant

Department of Power Engineering

Damir Šljivac
Full Professor with Tenure
predstojnik zavoda

Chair of Power Systems and Substations

Predrag Marić
Associate Professor

Srete Nikolovski
Full Professor with Tenure

Krešimir Fekete
Associate Professor

Goran Knežević
Associate Professor

Ružica Kljajić
Assistant

Nemanja Mišljenović
Assistant

Chair of Power Plants and Energy Processes

Hrvoje Glavaš
Associate Professor

Damir Šljivac
Full Professor with Tenure

Danijel Topić
Associate Professor
Vice-Dean for Education and Student Affairs

Zvonimir Šimić
Assistant

Matej Žnidarec
Assistant

Marina Dubravac
Assistant

Electromagnetic Compatibility Laboratory

Zvonimir Klaić
Associate Professor

Zorislav Kraus
Senior Lecturer

Mario Primorac
Senior Expert Associate

Heidi Adrić
Assistant

Željko Jeršek
Laboratory Technician

Department of Electromechanical Engineering

Željko Hederić
Full Professor
predstojnik zavoda

Chair of Fundamentals of Electrical Engineering and Measurements

Tomislav Barić
Full Professor

Kruno Miličević
Full Professor

Marinko Barukčić
Associate Professor
Vice-Dean for Bussines Activity, Technology and Economic Cooperation

Tin Benšić
Senior Assistant

Dražen Dorić
Senior Lecturer

Toni Varga
Assistant

Mario Srnović
Senior Laboratory Technician

Chair of Electric Machines and Power Electronics

Denis Pelin
Full Professor

Vedrana Jerković-Štil
Assistant Professor

Željko Špoljarić
Senior Lecturer

Dragan Vulin
Senior Assistant

Dalibor Buljić
Expert Advisor

Mirko Filić
Senior Expert Associate

Josip Bilandžić
Assistant

Andrej Brandis
Assistant

Goran Kurtović
Senior Laboratory Technician

Electric Machines and Hybrid Electric Drives Laboratory

Željko Hederić
Full Professor

Venco Ćorluka
Senior Lecturer

Krešimir Miklošević
Senior Lecturer

Nikola Veić
Senior Laboratory Technician

Department of Communications

Snježana Rimac-Drlje
Full Professor with Tenure
predstojnik zavoda

Chair of Radiocommunications and Telecommunications

Krešimir Grgić
Associate Professor

Drago Žagar
Full Professor with Tenure

Višnja Križanović
Assistant Professor

Jelena Šuljug
Senior Assistant

Matko Zrnić
Assistant

Josip Spišić
Assistant

Ana Pejković
Assistant

Chair of Electronics and Microelectronics

Davor Vinko
Associate Professor

Marijan Herceg
Associate Professor

Tomislav Matić
Associate Professor
Dean

Luka Filipović
Assistant

Domagoj Bilandžija
Assistant

Laboratory for High Frequency Measurements

Anđelko Lišnjić
Lecturer

Slavko Rupčić
Full Professor
Head of Department - Comunications

Vanja Mandrić
Associate Professor

Damir Rukavina
Senior Laboratory Technician

Mario Vranješ
Associate Professor

Snježana Rimac-Drlje
Full Professor with Tenure

Denis Vranješ
Assistant Professor

Denis Vajak
Assistant

Offices and faculty services

Marijana Širić

Jasminka Majdandžić

Iva Perić Kuzmanović

Emilija Horvat

Zvjezdana Grgić

Tanja Ember

Rahela Kovačić

Tamara Mihaljević

Mirta Hanzer

Igor Gulka

Snježana Žužić

Ivana Mlinarević

Anđa Tatar

Davor Begić

Mario Miloloža

Vinko Pejić

Ivica Lončar

Davor Vrandečić

Tomislav Lovrić

Darko Đurković

Stephen-Timothy Ward

Marko Šarić

Miriam Arambašić

Mirela Glavaš

Tihana Vajnand

Zdravka Vranješ

Zoran Magdić

Goran Čalo

Antun Grgić

Jasna Kuna

Goran Čavrag

Zdrava Perić

Zdenka Keser

Svjetlana Šipoš

Snježana Rašić

Štefica Rezo

Lasta Šolak

Kata Đaić

Danijela Balog

Božana Vrban

Bernarda Lipovac

Marina Perić-Ernješ

Maristela Primorac

Marijan Budimir

Anka Ovničević

Project employees

Davor Damjanović

Viktorija Dozan

Robert Miling

Petar Marić

Miljenko Švarcmajer

Marin Stević

Mateja Hržica

Mario Dudjak

Marko Cuković

Mario Čačić

Marko Božić

Juraj Miličić

Ivana Kovačević

Ivan Jakšić

Bruno Žulj

Branko Perić

Antonio Hmura

Andi Bašić

External collaborators

Željko Štanfel

Zria Asistent

Karlo Žnidarec

Ivan Majsinger

Davor Krajinović

David Mijić

Zdenko Šimić

Zvonimir Radoš

Branka Zovko-cihlar

Miralem Hadžiselimović

Milan Bjelica

Marko Kovačević

Branimir Kovačević

Zoran Vladović



Davor Valenčić

Tatjana Mioković

Tomislav Krpan

Marinko Stojkov

Slaven Kaluđer

Rudolf Scitovski

Radoslav Galić

Juraj Rašić

Ivica Petrović

Milan Opačak

Hrvoje Očevčić

Milenko Obad

Marko Rašić

Matija Marić

Mislav Kulaš

Mario Hribar

Tomislav Marošević

Vlado Majstorović

Luka Stanić

Zlatko Lacković

Krešimir Šolić

Zoran Kovač

Jurica Nikšić

Jurica Perko

Franjo Jović

Josip Miletić

Josip Milanović

Josip Matijaš

Josip Grgić

Jerko Glavaš

Ivan Tolić

Ivana Maleš

Iva Majić

Ivan Kelić

Ivica Bašić

Ivan Barišić

Tihomir Hunjak

Željko Hocenski

Filip Videković

Filip Sušac

Filip Novoselnik

Filip Halak

Ferdo Bošnjak

Eugen Šimara

Dean Vučinić

Dražen Tomić

Darko Skokić

Davor Mićunović

Dino Masle

Ilija Rendulić

Darko Liptak

Dino Kurtagić

Matjaž Colnarič

Bruno Mandić

Goran Bokun

Matko Čeme

Denis Bešić

Andrej Skeledžija

Kneza Trpimira 2B, HR-31000 Osijek | Cara Hadrijana 10b, HR-31000 Osijek Telefon: +385 (0) 31 224-600 | Fax: +385 (0) 31 224-605

IBAN: HR19 2390 0011 1000 16777, HPB | OIB: 95494259952 | PDV id. /VAT: HR95494259952 © 2021 FERIT | ferit@ferit.hr