Stipendije i zapošljavanje

Schrack Technik INFO DANI 2019

13.03.2019. | Schrack Technik d.o.o.PromovirajIspis

Više informacija na: http://stup.ferit.hr/2019/03/13/schrack-technik-info-dani-2019/

Poštovani!

Tvrtka smo koja se desetljećima definira kao kompetentan partner za elektrotehniku, i to za sve korisnike na području sklopne tehnike niskog napona. Izgrađeni sistem servisiranja korisnika i stalni nastavak razvoja naših proizvoda prioritet su u kulturi poslovanja naše tvrtke. Visokom kvalitetom proizvoda i iskustvom potpomažemo naše korisnike, te im tako osiguravamo kvalitetno tržišno natjecanje.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na Studentskim Schrack Info danima.
Ovo je godina u kojoj obilježavamo 25 godina Schrack Hrvatska.
Proslavimo zajedno!

Stručna predavanja, prezentacija proizvoda, druženje sa kolegama iz struke, ....
Kroz 50m izložbenih panela prikazati ćemo novosti u ponudi Schrack Technik kako bi ih mogli osim u katalogu vidjeti i "u živo".
Sva izložena oprema je ožičena, priključena na napajanje i potpuno u funkciji.

Datum, vrijeme, mjesto održavanja (termin za studente):

• OSIJEK    02.04. (utorak) / 08:00h / Hotel Zelekrov, Osječka 167, Čepin

Iz ovogodišnjih predavanja te predstavljanja digitalnih alata i opreme izdvajamo:

• Schrack Design 4.0 - nove mogućnosti
  • Ponovimo zajedno: prenaponska zaštita
  • SCANOS - organizacija Vašeg skladišta
  • Novosti u proizvodnom programu

Prijavite se OVDJE i rezervirajte svoje mjesto.