Događanja i pozivi

Drugi Student Tech Club

30.04.2014. | Kruno MiličevićPromovirajIspis

Pozivamo vas na DRUGI ovogodišnji Student Tech Club (STC) koji će se održati u srijedu 7.5.2014. od 18 do 19:45h na Elektrotehničkom fakultetu (K.Trpimira 2B) u dvorani 2-25. Kako bi praćenje predavanja učinili što ugodnijim za svakog smo posjetitelja osigurali Red Bull i grickalice. Što je Student Tech Club (STC)? STC je neformalno druženje studenata (i onih koji se tako osjećaju). Na Student Tech Clubu možete slušati zanimljiva predavanja o različitim Microsoftovim tehnologijama koja održavaju Microsoft Student Partneri. Cilj samog STC je razvijanje „networkinga“, upoznavanje novih tehnologija, upoznavanje osoba sličnog interesa, razvoj prezentacijskih vještina i slično.

Agenda :
18:00-18:30 Uvod u cloud computing – Vedran Vučetić, MSP
18:30-19:00 Uskladi me tipografski! – Filip Glavota, MSP
19:00-19:10 Pauza
19:10-19:45 Kako započeti s razvojem igara – Leo Tot, MSP

Detaljniji opis predavanja možete pronaći na: http://on.fb.me/1mc1a9z
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kontakt podaci:

IVAN MARKOVIĆ