[POSAO] COBE traži novog Web Developera

Datum objave: 26.09.2019. | Objavi(o)/la: COBE d.o.o.

Više informacija na: https://stup.ferit.hr/2019/09/26/posao-cobe-trazi-novog-web-developera-2/

Tražimo odgovorne i iskusne Front-end developere spremne na timski rad, izazove i napredak!

Zašto doći u COBE?

• radit ćeš na zanimljivim projektima s talentiranim ljudima
  • bit ćeš u super uredu u samom centru Osijeka
  • imat ćeš stalnu mogućnost napretka i učenja
  • bit ćeš nagrađen za trud i dobar rad
  • radit ćeš na najnovijim tehnologijama i Macbook računalima
  • dobit ćeš božićnicu, uskrsnicu i plaćen sistematski pregled
  • ako imaš dijete, možeš očekivati dodatne naknade krajem godine, a i obećati im upoznavanje Djeda Božićnjaka

Što ćeš raditi?

Na jednom projektu radimo web aplikaciju koja je već live, a naš tim zadužen je za razvoj novih pageva. Budući da se obujam posla uskoro planira povećati, tražimo osobu koja će nam pomoći nastaviti razvijati web.

Web je planer putovanja gdje sustav na temelju interaktivnog upitnika ponudi cjelokupni plan putovanja sastavljen prema odgovorima korisnika. Frontend dio je napisan u Reactu s Typescriptom, a backend je Node (GraphQL), također na Typescriptu. Osim navedenog, bitno je da osoba vrlo dobro poznaje CSS jer su pagevi na kojima će raditi većinom prezentacijski (odnos između graphql querya i mutacija je negdje 1:10) bez neke kompleksne interakcije (koristi se styled components). Poznavanje GraphQL-a nije nužno, ali je dobro da je osoba prethodno radila s REST servisima jer ipak treba znati uzeti response i pomapirati ga na komponente.

Na drugom projektu radimo na frontendu pa nam treba netko s dobrim poznavanjem JavaScripta i Reacta. Također, potrebno je i znanje rada s grapQL-om, odnosno Apollo-om jer se on koristi na projektu. Što se tiče stiliziranja, koristi se styled components u Reactu pa se očekuje i poznavanje tog principa, a važno je i poznavanje unit testinga (jest) jer će biti potrebno pisati UI testove.

Ne tražimo osobu koja će učiti od nule na ovim projektima, već očekujemo da je osoba u mogućnosti reviewati PR-ove, donositi estimacije i sudjelovati u tehničkim diskusijama.

Dodatni plus je ako imaš:

• Odlično poznavanje HTML-a
  • Poznavanje funkcionalnog programiranja i OOP paradigmi
  • Poznavanje rada s Webpack-om
  • Znanje njemačkog jezika
  • Iskustvo rada po Scrumu i u agilnom okruženju

Što sada?

It’s your time to shine!

1. Riješi zadatak na linku ➡ http://bit.ly/2lTd5QK

2. Pošalji nam ga skupa sa životopisom na ivan.jurlina@cobeisfresh.com

3. Oduševi nas 🤩

Ako nemaš sve navedeno, ali znaš riješiti zadatak, svejedno nam se javi 😊 Želimo te upoznati, ako ne za ove projekte, možda za budućnost.

Vidimo se!