Pregled svih obavijesti

Real-time Web

02.04.2019. | Span d.o.o.PromovirajIspis

Više informacija na: http://stup.ferit.hr/2019/04/02/real-time-web/

U četvrtak 04.04.2019. s početkom u 11:30 sati u prostoriji K2-12 u zgradi na Kampusu na Fakultetu elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek u sklopu predavanja na predmetu Računalni sustavi stvarnog vremena na 1. godini diplomskog studija računarstva, Tvrtko Klarić i Gabrijela Kramar, developeri iz tvrtke Span d.o.o. održat će gostujuće predavanje pod naslovom „Real-time Web“.

U sklopu predavanja, demonstrirat će se kako u praksi, korištenjem SQL Servera, .NET Core-a i Angulara napraviti web aplikaciju, te uporabom SignalR-a prikazivati podatke u stvarnom vremenu. Objasnit će se razlike između .Net Core-a i standardnog .Net Framework-a, te njihove prednosti i nedostatke. Također, objasnit će se slojevita struktura programske podrške i njena primjena. U sklopu predavanja bit će predstavljena tvrtka Span, njena kultura, način pristupa razvoju softvera, završeni projekti, kao i način obavljanja studentske prakse i zapošljavanje.