Pregled svih obavijesti

02.04.2019. | Siemens d.d. sa sjedištem u ZagrebuPromovirajIspis

Više informacija na: http://stup.ferit.hr/2019/04/02/pa-tour-2019-osijek/

Poštovani,

srdačno Vas pozivamo u petak 05.04.2019 u 12:30h da posjetite Siemens prezentacijsko vozilo procesne mjerne i regulacijske, te automatizacijske i komunikacijske opreme u Hrvatskoj. (lokacija parking fakulteta) Dok u 13:15h naš stručnjak Tihomir Zgurić će održati zanimljivo predavanje na temu "Mjerni pretvornici" u učionici 0-20. Predavanje je namijenjeno studentima kolegija - Procesna mjerenja i Industrijska mjerenja.

Saznajte kako upotrebom suvremenih proizvoda i rješenja koja se temelje na Totally Integrated Automation konceptu možete unaprijediti industrijski pogon, te smanjiti troškove i uštedjeti vrijeme. Upoznajte kako se sa naprednim softverskim rješenjima poput Simita, Comosa i sustava upravljanja pogonima Simatic PCS 7 mogu unaprijediti i modernizirati industrijski pogoni.

Pozivamo sve zainteresirane studente i profesore!