Pregled svih obavijesti

Natječaji za studente 8. međunarodne konferencije VODA ZA SVE

06.02.2019. | Tomislav ZAKOM Matić PromovirajIspis

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek u suradnji s Građevinskim i arhitektonskim fakultetom Osijek te srodnim sveučilišnim sastavnicama i gospodarskim subjektima, povodom Svjetskog dana voda, organizira 8. međunarodnu konferenciju VODA ZA SVE, koja će se održati na Građevinskom i arhitektonskom fakultetu Osijek, 21. i 22. ožujka 2019.

Organizacijski odbor 8. međunarodne konferencije VODA ZA SVE raspisao je dva natječaja za studente Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i to:

(1.) Natječaj za dodjelu Nagrade za najbolji studentski rad na temu Svjetskog dana voda i

(2.) Natječaj  za dodjelu Nagrade za najljepšu studentsku fotografiju na temu Svjetskog dana voda.

U prilogu ove obavijesti priložen je tekst oba natječaja.