Pregled svih obavijesti

ALUMNI PROMOCIJA FERIT-a i dodjela počasnih diploma

14.11.2018. | Centar za razvoj karijera FERITPromovirajIspis

Više informacija na: http://stup.ferit.hr/2018/11/14/alumni-promocija-ferit-a-i-dodjela-pocasnih-diploma/

Poštovani/e inženjeri/ke elektrotehnike,

u sklopu obilježavanje 40. obljetnice Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek, čast nam je i zadovoljstvo pozvati Vas na

ALUMNI PROMOCIJU FERIT-a i

dodjelu počasnih diploma

Želja nam je okupiti vas nakon toliko godina kako bismo se, na našem Fakultetu, zajednički prisjetili studentskih dana i razmijenili profesionalna iskustva stečena tijekom dugogodišnjeg radnog vijeka.

Ovo će biti prilika i da vas upoznamo s razvojem Fakulteta, u području znanstvene, nastavne i stručne djelatnosti, te zajednički otkrijemo područja moguće buduće suradnje.

Molimo sve zainteresirane, koji su diplomirali od 1981. do 31.12.1998. da se jave na Fakultet, Kneza Trpimira 2b, Osijek, ured 1-12, telefon: 031 224 688 ili na e-mail: marijana.nogalo@ferit.hr , najkasnije do 30. 11. 2018., kako biste potvrdili svoj dolazak i rezervirali svoje mjesto na promociji.

O točnom terminu promocije biti ćete pravovremeno obaviješteni.

U nadi skorog viđenja,

lijep pozdrav s FERIT-a!