A1 Start - Junior koji razvija online kanale

Datum objave: 17.10.2018. | Objavi(o)/la: A1 Hrvatska d.o.o.

Više informacija na: http://stup.ferit.hr/2018/10/17/a1-start-junior-koji-razvija-online-kanale/

Pri kraju si s diplomskim, imaš upisanu apsolventsku godinu ili se manje od godinu dana hvališ svojom diplomom? Ako ti je pritom programiranje srcu drago, a ni baze podataka nisu tome daleko – javi se i radi s nama na projektu razvoja online kanala!

Što ćeš raditi?

Vjerujemo da ti je već iz druge rečenice jasno kao dan da ćeš programirati kao iz šale. Evo i koje ćeš tehnologije imati prilike koristiti:

• Java
  • Liferay
  • Intershop
  • SQL, PL/SQL

Čime nas možeš impresionirati?

Želiš li raditi u ovome timu, moraš imati i stručna znanja. Tvoji budući mentori kažu da prije no što krenete raditi zajedno trebaš:

• Imati osnovna znanja u području full stack developmenta
  • Osnovno poznavanje sljedećih platformi: Liferay i Intershop

Što ti donosi rad na projektu u A1?

A1 Start pravi je izbor za početak tvoje karijere! Imat ćeš mentore koji će ti pomoći kada zapneš, a kroz godinu dana imat ćeš priliku isklesati svoja znanja i vještine. Osim toga, nakon što pokažeš što znaš, možda ostaneš u A1 nakon završetka projekta ili čak kreneš svoju karijeru graditi s nama na internacionalnoj razini.

Naravno, nitko ne očekuje da budeš senior programer u startu. Imat ćeš prilike odslušati i brojne interne i eksterne edukacije, a neke od njih su:

• Agile Scrum
  • Java
  • Interni prijenos znanja (vendori) – Liferay i Intershop
  • Digital Business
  • Customer Insights and Digital Customer Experience
  • Customer Relationship Management
  • IT BS Operations

Želiš li se pohvaliti znanjem Full Stack Web Developmenta, raditi i učiti uz nas - pošalji nam svoj životopis i motivacijsko pismo! Prilikom selekcije pozvat ćemo te da riješiš nekoliko individualnih i grupnih testova te upoznaš buduće mentore. Možda si baš ti naš novi kolega na projektu!

Prijavi se! Držimo fige!

Za više informacija o A1 Start programu, posjeti našu stranicu.

Radno mjesto je u Zagrebu.