Zapošljavamo UX/UI dizajnera

Datum objave: 29.05.2018. | Objavi(o)/la: COBE d.o.o.

Više informacija na: http://stup.ferit.hr/index.php/2018/05/29/zaposljavamo-ux-ui-dizajnera/

Misliš da tvoji radovi trebaju biti ovdje? Prijavi se, čekamo te.

Zašto COBE?

Mi smo digitalna agencija s uredima u Münchenu i Osijeku. Tim broji više od 35 stručnjaka, zaljubljenika u UX, tehnologiju i inovacije. Volimo stvarati super aplikacije i kreirati uspješna digitalna iskustva, a poslije i pisati o onome što znamo (ili želimo znati).

Radimo za hrvatske i međunarodne klijente, a volimo razvijati i interne projekte poput aplikacije za osječki azil.Često organiziramo predavanja za druge članove IT zajednice, putujemo, a zajedno gledamo i utakmice (jer zato služi ogromno platno u uredu, zar ne?). Zvuči zanimljivo?

Što tražimo?

• Minimalno godinu dana relevantnog iskustva. Trebamo osobu koja već sutra može raditi na klijentskom projektu.
  • Poznavanje uobičajenih grafičkih alata poput Photoshopa, Illustratora i After Effectsa.
  • Odgovornu i samostalnu osobu. Kad preuzmeš zadatak, moramo znati da se u tebe možemo pouzdati.
  • Super samostalnog, apsolutno timskog igrača. Od tebe očekujemo da se dobro prilagođavaš i unosiš pozitivnu energiju u tim.
  • Kreativca koji prati trendove u industriji. Znaš sve novosti i jedva čekaš podijeliti ih s drugima.
  • Zaljubljenika u korisničko iskustvo koji zna kako i one nužne, zamorne radnje učiniti što zabavnijim i jednostavnijim za korisnika

Nije nužno, ali može biti prednost:

• Poznavanje Sketcha. Realno, nije bitno u čemu si dosad radio/la, sve dok možeš isporučiti ono što se od tebe traži. Međutim, mi u COBE-u obožavamo Sketch jer najviše odgovara našem procesu te ima jednostavnu integraciju s drugim alatima koje ćeš koristiti.  Sketch nije eliminacijski uvjet, ali svakako će pomoći ako će ti trebati manje vremena za otkrivanje svih mogućnosti koje nudi.
  • Tehnički background. Ne brini, ne tražimo programera. Ali, poželjno je da znaš tehničku stranu i kako aplikacije funkcioniraju u pozadini.
  • Iskustvo rada u Scrum timu i agilnom okruženju
  • Pozitivna osobnost

A što nudimo?

• Priliku za rad s globalnim brendovima i učenje od vrhunskih dizajnera
  • Odlične uvjete u skladu s tvojim iskustvom i znanjem
  • Rad na neodređeno i sve povlastice zaposlene osobe (božićnice, bonusi, naknade za roditelje…)
  • Rad u super uredu u samom centru Osijeka
  • Pomoć pri preseljenju u Osijek
  • Rad s najnovijim tehnologijama i na MacBook računalima
  • Teambuildinge koji uključuju sramotne karaoke trenutke, nogometne ozljede i Oktoberfest

Može? Može!

Na mail ivan.jurlina@cobeisfresh.com pošalji prijavu – svoje radove i motivacijsko pismo u kojem ćeš nas uvjeriti da si baš ti naš novi dizajner. Prijave traju do 15. lipnja. Sretno!